Karadeniz Pet

Tavsiyenizi bekliyorumm''

F

Fatih ÇETİNER

Guest
arkadaşlar yanılmıyorsam dişi kuşum fena kızışmış halde sürekli kafasını erkeğin kafasının altınagetiriyor sürekli erkeğin peşinden koşuyor veyuvaya giriyor..bugünde yeni farkettim onu kendi poposunu erkeğe vurmaya başladı bildiğin popo tokuşturuyor anlıcağınız:))))

ama gelgörki erkek sadece onu kaşıyarak karşılı veriyorr...ne yaptıysam olmadıı bakalım beklemeye devam ediyorum...

tavsiyelerinizi bakliyorum..

Erkeği kızıştırmak gerekiyor galiba. Klasik olacak ama havuçlu mama verebilirsin. İçine fındık, ceviz ufalayıp koyabilirsin. Ayrıca nijer verebilirsin. Havalar da serinledi nasılsa.

Bu gibi durumlar iyiye isarettir ve anlasiyorlar anlamina gelir..Bence bu saatten sonra onlari fazla rahatsiz etmeyin..Mama ve vitamin takviyesi yapin gerisini onlara birakin..

valla şuan bile mamaları önlerinde (mama içeriği : yumurta, havuç, nijer,bebe bisküvisi , pirinç unu , çok az tarçın,)suluktada viraminleri var anlıcağınız herşey hazır...
bu arada mama karışımına kırmızı ve yeşil mercimek tozuda eklemeyi düşünüyorum nasıl olur sizce

Geri