Karadeniz Pet

Tecrübenize ihtiyacım var

Tabiki atabilirsiniz.Evet aslımda her şey ilgiden geçiyor çok haklısınız ama olumsuz yorumlar ister istemez insanı üzüyor

Tabiki atabilirsiniz.Evet aslımda her şey ilgiden geçiyor çok haklısınız ama olumsuz yorumlar ister istemez insanı üzüyor

Kusunuz bencede 1 yas veya daha fazla kafadaki cizgilier ve gozdeki halkadan belli ediyor

Kusunuz bencede 1 yas veya daha fazla kafadaki cizgilier ve gozdeki halkadan belli ediyor

Kuşu bugün bir petshopa götürdüm 2 kişilerdi birisi erkek diğeri dişi dedi tüy dökmedeymiş 1 yaşında ufak ama tam ayı belli değil dediler ve jumbo kırığıymış iyice kafam karıştı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence yaşı ne olursa olsun , geri vermeyin etmeyin o sizin kısmetinizmiş. Benimde 2 kuşum var biri 1-2 diğeri 3-4 yaşında ki kuşlarımı eğittim. Konusuyor , ele geliyorlar. En önemli olan şey ilgi ve alaka. Onlara sevginizi gösterirseniz herşeyi yaparlar. :)

Bence yaşı ne olursa olsun , geri vermeyin etmeyin o sizin kısmetinizmiş. Benimde 2 kuşum var biri 1-2 diğeri 3-4 yaşında ki kuşlarımı eğittim. Konusuyor , ele geliyorlar. En önemli olan şey ilgi ve alaka. Onlara sevginizi gösterirseniz herşeyi yaparlar. :)

Son kararım bu zaten işin iyi tarafı 10 gündür beraberiz kış hem ele hem omza geliyor herkese değerli yorumları için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tmm bag kurabilirim ama
Petshop ne hakla kandiriyor emrecpz.
Yavru diyor bide petshopcusun olmaz boyle birsey ya kazandiklari para hep haram olsun bence. Aynisini
Bende yasadim yavru diye satiyor bana 7-8 haftalik diyor tani benim hic bir fikrim yok kus la ilgili aldim eve getirdim forumlere sordum bu kus 5 ay uzeri dediler al iste....

bu kuşla birlikte tecrübe satın almış oldum en azından. petshoptan değil bireysel yetiştiricilerden kuş almak gerekirmiş.

Geri