Karadeniz Pet

Tek kuşumu konuşturmak için nijer tohumu işe yararmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusufcan Kalemtaş

Meraklı Üye
Arkadaşlar tek kuşum var daha çabuk konuşturmak için nijer tohumu almalımıyım.Bir etki gösterirmi?Öğlene kadar cevap verirseniz sevinirim

Bu konusturma meraki niye ya? Kedi alinca konussun diye beklentiye girioz mu hyr. Kus u illa nie konusturuoz. Yani benim icin en önemlisi sağlıklı olsun ve bana alissin. Konusmasa da olur

Nijer tohumu kuşu konuşturmaz hatta piyasada satılan hiçbir ürün kuşları konuşturmaz kanmayın almayın Nijer tohumu anca kızıştırır..

Kızıştıracagi için konuşur zaten. Yemine az miktarda karistirabilirisniz. Fazla vermeyin tuye sokar .Zaten konusturucu yemler var ayri bi yemlikte onuda verebilirsiniz.

Kızıştıracagi için konuşur zaten. Yemine az miktarda karistirabilirisniz. Fazla vermeyin tuye sokar .Zaten konusturucu yemler var ayri bi yemlikte onuda verebilirsiniz.

Öyle bişi yok hocam yanlış yönlendirme yapmayın kızışan kuş konuşur diye bir bilgi yok. Ayrıca konuşturucu yem de yoktur. Sizin gibiler inanıp aldığı sürece takla attıran yemde piyasaya sürücekler siz gidip kesin onuda alırsınız..

Öyle bişi yok hocam yanlış yönlendirme yapmayın kızışan kuş konuşur diye bir bilgi yok. Ayrıca konuşturucu yem de yoktur. Sizin gibiler inanıp aldığı sürece takla attıran yemde piyasaya sürücekler siz gidip kesin onuda alırsınız..
Aynen aynen doğru soyluyorsun sonuna kadar haklisin. Kuzenim kusuna konusturucu yem aldi ve 20 25 gun sonra konuşmaya başladı. Insanlari yanlis yonlendirmiykrum bi karimda yok sadece yardimci olmaya çalıştım.

Her kuş aynı değildir. Siz o zaman o gün karpuz verseydiniz buraya karpuz verin konuşur mu yazıcaktınız ? Saçmalık kuşu yatkınmış veya çok ilgilenmiş konuşmuş hemen herşeyi saçma sapan aldığınız ürünlere bağlamayın..

Her kuş aynı değildir. Siz o zaman o gün karpuz verseydiniz buraya karpuz verin konuşur mu yazıcaktınız ? Saçmalık kuşu yatkınmış veya çok ilgilenmiş konuşmuş hemen herşeyi saçma sapan aldığınız ürünlere bağlamayın..
Düzgün konuş profesör. Ben sadece yardımcı olmaya çalıştım..

Konuşma işi size, kuşa, kuşla ilginize ve aranızdaki bağa bağlı. Hepsi tamamsa uğraşıp sürekli ilgileniyorsanız konuşur elbet. Önemli olan cinsiyeti ve yukarıda dediklerim. Erkek kuşlar daha yatkın bu konularda. Piyasa cambazlığına dikkat edin konuşturucu yem vs. diye satılan ürünler sahte.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri