Karadeniz Pet

Tek yemliğe kum koysam 2 kuşum da yararlanabilir mi?

MrCool

Yeni Üye
Arkadaşlar tek yemlikten 2 kuşun yemesi Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı, (belki soru çok gereksiz veya cevabı kolaydır ama daha çok yeniyim pek bilgim yok :) )

Arkadaşlar tek yemlikten 2 kuşun yemesi Herhangi bir sıkıntı çıkarır mı, (belki soru çok gereksiz veya cevabı kolaydır ama daha çok yeniyim pek bilgim yok :) )
Eğer kuşların fazla yiyorsa hep tutma kafeste ama bazı kuşlar çok fazla yediğinden vücutta kalıp sıkıntılara neden olabiliyor.

Eğer kuşların fazla yiyorsa hep tutma kafeste ama bazı kuşlar çok fazla yediğinden vücutta kalıp sıkıntılara neden olabiliyor.

Ufak bir Araştırma sonucu dediklerinizin aynısını gördüm
sizce ne kadar sürede bir kafeslerine koymalıyım birde yere yakın koymayın denmiş kumu suluk gibi yukarı mı koymalıyım yoksa yemlik kısmına koyabilir miyim

Ufak bir Araştırma sonucu dediklerinizin aynısını gördüm
sizce ne kadar sürede bir kafeslerine koymalıyım birde yere yakın koymayın denmiş kumu suluk gibi yukarı mı koymalıyım yoksa yemlik kısmına koyabilir miyim
Şöyle mesela bu kumlar için özel küçük suluklar vardır üretimhanelerde sık sık kullanılır. Onlarda edinebilirsiniz ben şahsen ikram kabıyla tutuyorum kafeste. Bazı kuşlar çok yiyor sadece benim kuşlarım bazen ne olduğunu filan unutuyorlar öyle yiyorlar yoksa ağzına sürmezler o yüzden ben sürekli kafeste tutuyorum. Sizin kuşunuz az yer çok yer orasını ben bilemem.

Geri