Karadeniz Pet

Tek Yumurtanın üstüne yatmış

Oe2696

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba dişi kuşum kuluçkada 4 yumurtası var az önce kontrol etmek için açtım yumurtalar normalde oyuk kısımda duruyordu hepsi fakat birini ordan çıkarmış köşeye sadece onun üstünde yatıyordu bu davranış normal mi ?

Diğer yumurtaları soğutmaması lazım, tek olan yumurtayı diğerlerinin yanına koyun tekrar aynı şeyi yapacak mı bir bakın

Arkadaşlar merhaba dişi kuşum kuluçkada 4 yumurtası var az önce kontrol etmek için açtım yumurtalar normalde oyuk kısımda duruyordu hepsi fakat birini ordan çıkarmış köşeye sadece onun üstünde yatıyordu bu davranış normal mi ?
sizin yuvalığa baktığınız yerin uzağındaki köşeyedeyse korktuğu için olabileceğini düşünüyorum.

Bizden korkmaz alışık ama acaba böyle sırayla yatıyor olabilir mi onu düşündüm

Bizden korkmaz alışık ama acaba böyle sırayla yatıyor olabilir mi onu düşündüm
Bizde de aynı sorun olurdu bazen. Kuş o oyuğa itmeye çalışıyordu ama itemiyordu. Biz de nazikçe oyuğa doğru itiyorduk. Siz de deneyebilirsiniz.

Neyse şimdi kontrol ettim hepsi bi arada yumurtaların 😊

Levent hocam bı sorum daha var ama geçen gün 4 yumurtayı kontrol ettiğimde 4. Yumurtanın daha 2. Günüydü. Boş yumurta gibi sariydi sadece dolma ihtimali var mı yoksa 2. Gün bile olsa rengi koyulasirmiydi @Levent ACAR

Evet bugün son Yumurtanın 5. Günüydü oda dolmuş ilk yumurta hariç gerisi dolu 😊