Karadeniz Pet

Tekrar çiftleşmeye başladılar...

Mbrk533

Paylaşımcı Üye
Anne beslemeyi bıraktı.. Beli kırıldı yumurtayı oluşturuyor...Her günde çiftlesiyorlar...Anaç kuş ama şu anda yavrulara karşı soğuk ve neredeyse yuvaya girmiyor... Baba tek başına bakıyor yavruları... Herhangi bir sorun olur mu...Anne hircinlasip yavruları döver mi ? Baba beslemeyi bırakır mı ? Yavrular 25 30 günlük arası... Şimdiden önlem alabileceğimiz bir yöntem var mi ?

CPH1909 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi yavruların çok Bi zamanı da kalmamış yeme düşmelerine. İlk yumurta geldikten sonra yavruları alırsın yuvadan, tabi karar senin.
Recai kuşları ayırdım yem yiyemediler az kalsın oluyorlardi...Şimdi tekrar yerine koydum...Baba besledi.. Yuvaya da darı attım...Anne kuşları döverse nasibimize artık...

Recai kuşları ayırdım yem yiyemediler az kalsın oluyorlardi...Şimdi tekrar yerine koydum...Baba besledi.. Yuvaya da darı attım...Anne kuşları döverse nasibimize artık...

Abi aslında yem kırabilecek düzeye gelmişler. Aspur dal darı koy istersen illa ki kıracaklar, bir şey olmaz. Riske atmak istemiyorum dersen orası ayır birşey diyemem, hayırlısı umarım ir sıkıntı olmaz.