Karadeniz Pet

Temmuz Ayı Yarışmamız Başladı

yarışmaya katılıyorum. demirbaş üyeler pek ortalarda gözükmüyor yoksa site bence çok güzel olmuş

Son düzenleme:
Yarışmaya katılıyorum, site bana birçok şey kattı bilgi konusunda, herhangibi eksiği şuan sitenin yok herşey güzel.

Yarışmaya katılıyorum.

Bence sitenin bir eksiği yok bol şans herkeze :)

Yarışmaya katılıyorum.
Site el değiştirdikten sonra konulara olan ilginin azaldığını farkettim. Onun dışında bir sorun yok. Herkese bol şans.

Yarışmaya katılıyorum

Büyük çoğunluğun sölediği gibi açılan konulara usta ve yöneticilerden fazla destek gelmiyor

yarışmaya katılıyorum. demirbaş üyeler pek ortalarda gözükmüyor yoksa site bence çok güzel olmuş
Yarışmaya katılıyorum.Ben
Selamlar değerli üyelerimiz
Temmuz ayı yarışmamızı başlatıyoruz.
Ödülümüz Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi (1 kg )

Yarışmaya Katılım Şartları
  • Her üyenin sadece 1 katılım hakkı vardır.
  • Bir önceki aynı firmaya ait yarışmadan ödül kazanmış kişiler bu yarışmamıza malesef katılamazlar.
  • Konu altına birden fazla yarışmaya katılıyorum yazan üyeler tespit edildiği taktirde otomatik olarak diskalifiye olacaklardır.
  • Yarışmaya katılabilmek için konu altına Sitemiz hakkında istek,öneri veya düşüncelerinizi yazmanız gereklidir.
  • Yarışma sonucumuz wmaraci çekiliş aracında yapılacak olup video ile kayıt altına alınıp buradan sizlerle paylaşılacaktır.
  • Yarışma sonucunda 2 kişi ödül almaya hak kazanacaktır.
  • Yarışmamiz 11 TEMMUZ 2016 tarihinde saat 20:30'da başlamış olup 18 TEMMUZ 2016 tarihinde saat 16:00'da sona erecektir.
  • Katılımcılara başarılar diler, sevgi ve saygı çerçevesinde güzel bir yarışma dileriz.

Yarışmaya katılıyorum. Bence sitenin yeni tasarımı güzel olmuş fakat eskisi kadar konulara gereken ilginin gösterilmediğini düşünüyorum...

Bende yarışmaya katılıyorum.

Siteyle ilgili olarak yeni tasarıma alışmaya çalışıyorum, hayırlısı olsun zamanla daha güzel olur herşey İnşAllah.

Yarismaya katiliyorum. Saygili bi forum oncelikle. Fakat el degistirdikten sonra sorulara yuksek tecrubeli abilerimizden gelen cevaplar azaldi sanki. Ayni zamanda bu arkadaslarin forum ici aktifligi de azaldi. Herkese iyi forumlar

Yarışmayı boykot ediyorum. Biz bi avuç insandık şurada. O eski halimizden eser yok şimdi. Söz konusu sponsor firma yüzünden gereksiz kırgınlıklar oldu . Zaten hiç bir şeyin eski tadı kalmadı

Yarışmaya katiliyorum. Gerçek ucretsiz sahiplendirme ilani olan bir bolum olsa iyi olur

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yarışmaya katılıyorum. Siteyi izleyerek birseyler ogrenmeye calisiyorum. Daha yeni kesfettim bundan dolayı fazla bir fikrim yok.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

YARIŞMAYA KATILIYORUM
Başarılarımızın devamını diliyorum. Bir çok konuda yardım aldığımızı ve verdiğimizi tahmin ediyorum.

Yarışmaya Katılıyorum.
Bir arkadaşımızın yaptığı değişik eşlemelerden elde edilen yavrular ve hatta show kuşlarındaki anaçlardaki değişik tüy yapıları ve yine bu eşlemelerden elde edilen yavru renk ve tüy yapılarınıda ilave ederek fotoğraf ve database oluşturulmasının sitede profesyonellerinde dikkatini çekeceği açısından önemli buluyor ve sitede bu tarz bir başlık açılmasını öneriyorum.
Ayrıca Yeni Yönetici arkadaşın kısaltma isim kullanmasını doğru bulmuyorum. Ya adını açık olarak ya da sıfatını açık olarak kullanması gerektiğini örnek olması açısından düzeltmelidir.
Birde fotoğraf kısmının yuvarlak olması sıkıntılı. Benim resimde kuşların kafaları görünmüyor. Büyük alan daraltılmış oluyor.

Forumumuzun özellikle bildirim paneli çok pratik oldu teşekkürler başarılarınız daim olur inş...

KATİLİYORUM
Site guncellemeden sonra cok guzel olmus.Birde ureticilerin daha fazla resim ve bilgi icerikli paylasimlarda bulunmasi guzel olur.

Yarışmaya katılıyorum.
İçerdiği faydalı bilgiler ve tecrübeli ustalarla biz acemilere yardımcı olan 10 numara bir site :)

Yarışmaya katılıyorum.

Tapatalktan video yüklenmiyor düzelirse sevinirim

Geri