Karadeniz Pet

Temmuz Ayı Yarışmamız Başladı

alpdna

Yönetici
Yönetici
Selamlar değerli üyelerimiz
Temmuz ayı yarışmamızı başlatıyoruz.
Ödülümüz Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi (1 kg )

Yarışmaya Katılım Şartları
  • Her üyenin sadece 1 katılım hakkı vardır.
  • Bir önceki aynı firmaya ait yarışmadan ödül kazanmış kişiler bu yarışmamıza malesef katılamazlar.
  • Konu altına birden fazla yarışmaya katılıyorum yazan üyeler tespit edildiği taktirde otomatik olarak diskalifiye olacaklardır.
  • Yarışmaya katılabilmek için konu altına Sitemiz hakkında istek,öneri veya düşüncelerinizi yazmanız gereklidir.
  • Yarışma sonucumuz wmaraci çekiliş aracında yapılacak olup video ile kayıt altına alınıp buradan sizlerle paylaşılacaktır.
  • Yarışma sonucunda 2 kişi ödül almaya hak kazanacaktır.
  • Yarışmamiz 11 TEMMUZ 2016 tarihinde saat 20:30'da başlamış olup 18 TEMMUZ 2016 tarihinde saat 16:00'da sona erecektir.
  • Katılımcılara başarılar diler, sevgi ve saygı çerçevesinde güzel bir yarışma dileriz.
Çekilişi Kazananlar:

1-) can bostancı
2-) alos2000

Yedekler:
1-)
ayhan otçuoğlu
2-) kahramankoroglu

vimeo video sitesinin upload bölümünde sıkıntı vardı.
resim paylaşıyorum.
tebrikler
lütfen özel mesaj olarak isim,adres ve telefon bilgilerinizi gönderiniz.

Son düzenleme:
KATILIYORUM
sitede adminlerde bizlere yardımcı olsa iyi olurdu :):)

Beni de ekleyin madem listeye:)
Daha önce yazmıştım ama tekrar yazayım.
Foruma anne-baba ve yavrularının fotoğraflarının tutulduğu bir veritabanı tutulabilir. Malum, üreticilerimizin tecrübeleri var bu konularda ama bizlere aktarılması için ve hatta onların da tecrübelemediği eşleştirmeler için güzel bir rehber olur. O bölüme anne-babaları ile beraber elde edilen yavruların fotoğrafları eklenirse böylece hangi türden nasıl yavru elde edilir bilgilerini elde etmiş oluruz. Yabancı kaynaklarda bir sürü kalıtsal çalışma var ama bunu bu şekilde tecrübelerle ve fotoğraflarla desteklemek faydamıza olur diye düşünüyorum.

Merhabalar saygılı seviyeli bir site üyeleride aynı şekilde. Ayrıca bu siteden çok fazla tecrübe edindim. Teşekkürler.....

Yarışmaya katılıyorum. :)
Herkese bol şanslar.

Katılıyorum.
Sitenizin yeni düzenini sevdim, başarılar dilerim.

Yarışmaya katılıyorum.

Bence sitenin herhangi bir eksiği yok. Ancak bence koyu bir gece teması yapılabilir, beyaz biraz göz yoruyor.

katılıyorum

bence hıc bı eksık yok yenı sayılırım ama bu bıcırıklarla ılgılı baya sey ogrendım :)

Forumu uzun süredir takip ediyorum sanki el değiştirdikten sonra forumun köklü üyeleri akiftiligi azaldı tasarım konusunda değişim çok hoşuma gitti
Yarışmaya katılıyorum.

KATILIYORUM
Site tasarim olarak guzel ancak bazi konular cok bos kaliyor adminler ve bilgili arkadaslar siteye biraz daha destek ciksa daha iyi olur bence.

Yarışmaya katılıyorum. Bu site olmasaydı suan sahip olduğum kuş bilgisine sahip olamazdım tüm hocalarima saygilar.

Yarışmaya katılıyorum.
Site sayesinde bir çok bilgi sahibi oldum olmaya da devam ediceğimden eminim

Yarışmaya katılıyorum.

Bence sitenin herhangi bir eksiği yok :) Mükemmel :)

Yarışmaya katılıyorum.
sitenizin yeni tasarımından memnunum. ama site el değiştirdikten sonra tecrübeli üyeleri göremez oldum nedeni nedir bilmiyorum.

Yarışamaya katılıyorum.Siteniz Gayet Başarılı bir site.Siteden okuyarak bayağı bilgi edindim..Emekleriniz için tşk. ediyorum

Yarışmaya katılıyorum.
Site çok başarılı bir site epey bilgi edindim bu site sayesinde.

Bütün düşünceleriniz için çok teşekkürler.
Yarışmamız tüm hızıyla devam ediyor...

bende katılıyorum,

özellikle yeni temasıyla harika ötesi.

Geri