Karadeniz Pet

Teşkomun Yaşı Ve Cinsiyeti

Mavistesko35

Yeni Üye
Arkadaşlar iyi geceler kuşumu alalı 20 gün oldu ancak cinsiyetini bir türlü çözemedim ve kaç aylık olduğunuda ayrıca çok ürkek elime bir türlü gelmiyor bana bi yardımcı olur musunuz
38193
38194

Teşko erkek gibi duruyor ama ışık yanıltıcı duruyor dişiye de benzetmeme sebep oldu. Bir de kafesinizi çok beğendim marangoza falan mı yaptırdınız tam bir görüntü atar mısınız özelden rica etsem [emoji28]

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşko erkek gibi duruyor ama ışık yanıltıcı duruyor dişiye de benzetmeme sebep oldu. Bir de kafesinizi çok beğendim marangoza falan mı yaptırdınız tam bir görüntü atar mısınız özelden rica etsem [emoji28]

Şuan resmini çekip gönderemiyorum da evet eşime yaptirmistim , ayrıca evet ışık yanıltmaci fakat ilk bana geldiğinde pembeydi şimdi iyice maviye döndü bazıları yavruyken belli olmaz büyüdükçe netlesir demişti bu doğrumu

Kuşunuz erkek Maşallah. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah.
Çok teşekkür ederim sağolun birde kaç aylık acaba ? Elime gelmesi ve ürkekliğini nasıl giderebilirim . Ayrica kafesi özel tahtadan kafesi kemiriyor ona gaga tasida aldim ama yine devam ediyor simdi ona normal bir kafes alip icine atsam sorun olur mu ? bu konulardada yardımcı olurmusunuz

Şuan resmini çekip gönderemiyorum da evet eşime yaptirmistim , ayrıca evet ışık yanıltmaci fakat ilk bana geldiğinde pembeydi şimdi iyice maviye döndü bazıları yavruyken belli olmaz büyüdükçe netlesir demişti bu doğrumu
evet evet doğru ama erkek gibi bayağı erkeğe benzeyenler dönmüyor sonradan

Kuşunuzun kafa yapısı ve gözünü fotoğraflayın. Yaş tahmini yapabilelim. Ahşap kafes kullanılmaz muhabbet türü kuslarda. Kemirmek onların doğasında var. Kafesi değiştirmeniz de sakınca yok. Kuşunuza çok yavaş hareketlerle yaklaşın o size alışır.

Kuşunuzun kafa yapısı ve gözünü fotoğraflayın. Yaş tahmini yapabilelim. Ahşap kafes kullanılmaz muhabbet türü kuslarda. Kemirmek onların doğasında var. Kafesi değiştirmeniz de sakınca yok. Kuşunuza çok yavaş hareketlerle yaklaşın o size alışır.
Bunlar yeterli olur mu
20190602_181829.jpg
20190602_181809.jpg

Geri