Karadeniz Pet

Toptan kaç TL den veriyorsunuz muhabbet kuşu yavrularını?

mhmt123

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba üretimhanesi olanlar kaç TL den Pet Shop'a satıyorsunuz muhabbet kuşlarını. Ben aşağıdaki gibi satıyorum.
Yerli 25 TL
Çek 30 TL
Hollanda İngiliz 35 TL
Jumbo 100 TL
Japones 120 TL

Hocam çok uyguna veriyorsunuz bugün 1 çuval yemin fiyatı 150 lira oldu. Yerli kuşları avrupa yakasındayım ben petsoplar 30 liradan alıyor. Bence petsopa vermek yerine kendiniz satın ingiliz ve hollanda dediğiniz kuşların yavrularını ben kırık diyorum o kuşlara fiyatı 50 ile 100 lira arası renk ve boyuta göre fiyat değişir, jumbo yavruları 130,150 den başlıyor. Japonesin düz rengi 150 den başlıyor şu durumda onu bile o fiyata bulmak zor.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Fiyatlar Şehir şehir fark edebilir ama doğru diyorsunuz 2019 da fiyatlara güncelleme getirecem.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Fiyatlar Şehir şehir fark edebilir ama doğru diyorsunuz 2019 da fiyatlara güncelleme getirecem.
Rica ederim. Bereketli üretimler olsun inşâAllah

Arkadaşlar merhaba üretimhanesi olanlar kaç TL den Pet Shop'a satıyorsunuz muhabbet kuşlarını. Ben aşağıdaki gibi satıyorum.
Yerli 25 TL
Çek 30 TL
Hollanda İngiliz 35 TL
Jumbo 100 TL
Japones 120 TL
yer neresı hocam 1 kaç tanede ben sahıplenem haha sonra artırın fıyatı

Tekirdağ yorumlar dan anladığım kadarıyla çok uyguna veriyormuşsum. Olması gereken fiyatlar nedir. Yukarı da yazdığım fiyatlar en az 50 tane alımda geçerli tabii toptan sattığım fiyatları sizinle paylaştım.

Tekirdağ yorumlar dan anladığım kadarıyla çok uyguna veriyormuşsum. Olması gereken fiyatlar nedir. Yukarı da yazdığım fiyatlar en az 50 tane alımda geçerli tabii toptan sattığım fiyatları sizinle paylaştım.
toptansa uygun dıe dusundum cunku gecen face de 22 den satanlar vardı

toptansa uygun dıe dusundum cunku gecen face de 22 den satanlar vardı
Doğrudur hocam daha yeniyim bu işte 2 ay oldu toplu üretimhane aldım her şeyi ile beraber kuşlar emen alıştı yerlerine maşallah hepsinin sağlı yerinde 2 kulucka da 1 dinlendireceğim 125 çift aldım.

Maşallah 125 çift. Hadi hayırlısı insallah daha da büyütürsünüz işi

Kırık yavrular 50-70 lira
Jumbo yavruları 120-150 lira
Show jumbo yavruları 200 lira civarında oynuyor.
Yer: Bursa/Merkez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tekirdağ mı jumbo var mı elinizde sahiplenmek istesem

Geri