Karadeniz Pet

Tyson ve Baykuş Vitaminler hakkında

Melih.S59

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar :)
Size yeni aldığım 2 vitamin hakkında bazı bilgiler vereceğim.Ürünleri aldığım mağazanın gönderdiği hediyeler bir harika.

PANTEX PİGEON TYSON : Pantex Tyson ABD menşeili bir hayvansal ilaç şirketi.Pantex pigeon tayson organik super vitamin.Tamamen bitkisel vitamin antibiyotik ve kanatlılarda tüy değişimi döneminde kullanılan bir ürün.
BAYKUŞ ATOPİRİN VİTAMİN : Tüy sağlığı, iç organ kaslarını güçlenmesi ve az güneş gören kuşlarda kemik,gaga,tırnak gelişimi,yumurta kabuğu şekillendirici.

Mağaza tarafından ürünler ile birlikte gönderilen kitapçıklar kuş hastalıkları hakkında resimli bilgi ,tedavide kullanılacak ürünlerin etken maddeleri ve kullanım süreleri hakkında güzel bilgiler veriyor.Tyson resimli hastalıklar el kitapçığının arka kapağında 45 tl olduğu yazıyor.......Hediye ürün olarak ABD menşeli Probiotic pollen sellenium E+A+D3 vitamin 15 gr olarak göndermişler.

https://urun.n11.com/diger-kus-yem-kraker/tyson-organik-super-vitamin-100-ml-tuy-donemi-P418349490
https://urun.n11.com/muhabbet-kusu-...min-muhabbet-kusu-papagan-vitamini-P398080251

Antioksidan etki ile antibiyotik etkisi bir değil karıştırmayalım :)

Evet biliyorum :) üründe ayrıca kuvvetli bir antioksidandır yazıyor.
kitapçıkta ürünün etken maddesi %100 organik / doğal antibiyotik olarak belirtilmiş.Bende kitapçıkta yanlış mı yazıldı diye düşündüm.Sonra antibiyotik kelimesinin bizim bildiğimiz antibiyotik kelimesinden farklı maddeler içinde kullanıla bileceğini düşündüm.Sonuçta bir çok kimyasal ve ilaç isimleri Latince ve İngilizce.Teknoloji gibi kimyada çok hızlı ilerliyor.Yeni maddeler ve ilaçlar üretiliyor.Benzerliklerden dolayı aynı isimleri kullana biliyorlar.Bilmediğim bir şeyi değiştiremem.Kitapçıktaki yazılan neyse onu yazdım.:)

Tyson çok kaliteli bir marka. Güvercinler için ilaç üretimi yapıyor ancak muhabbet kuşları içinde bu ilaçlar kullanılabiliyot, hayırlı olsun..

Teşekkürler :) Ürünleri güvercinler için görünüyor fakat tüm kanatlılarda kullanılıyor.Benim en beğendiğim hediye gönderilen kitapçık.
2 Hastalık için kitapçığın sayfalarından tarama yaptım.Hastalık ve tedavi bilgileri.

Teşekkürler :) Ürünleri güvercinler için görünüyor fakat tüm kanatlılarda kullanılıyor.Benim en beğendiğim hediye gönderilen kitapçık.
2 Hastalık için kitapçığın sayfalarından tarama yaptım.Hastalık ve tedavi bilgileri.

Kitapçık göndermeleri çok iyi olmuş.. :)