Karadeniz Pet

Uçak Yolculuğu Hakkında

Tren mi Uçak mı?

• Tren

• Uçak

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Hadi hayırlısı :)

Vilmectin olabilir.

Ara sıra niye antibiyotik kullanıcakmışsın? Sebebinide söyleseydi bari. İnsan merak eder ne var bunun içinde niye kullanmam gerekiyor diye sorar :)

Yoruma bak hele :) Bunun veteriner olduğundan eminmisin. Diyelimki sindirimsel, ozaman bunun ihtiyaç duymayla ne alakası var tabiki probiyotik kullanılması lazım.

İkinciside neyi neden kurcalamıcakmışsın onu anlamadım. Şair ne demek istemiş olabilir burda sence :)
Şimdi şöyle ki aslında kendi veterinerine goturecektim ama sanırım her yer sağlık raporu vermiyor. Burası evime çok yakın baktım kuşlarda ameliyat falan bile yapmış cere etrafında çıkan bişeyler almış falan dedim rapor veriyormusunuz veriyorum diyince direk ona götürdüm rapor amacıyla gittim yani. O damlayı kendi söyledi karneye yazdı hatta bakiyim ne olduğunu yazmıştır belki uçakta lazım dedi ne kadar doğru bilemem. Onu umursamadim ama eve gidince baktım temizlemeye çalışıyo ama heralde tadı da kötü hava da çok sıcak bunaldi diye yıkadım.
İşte o konuda beni ikna edemedi zaten 3 kere sordum ne var bunun içinde diye ısrarla antibiyotikli vitamin ara sıra ver direnci artar hastalanmaz dedi. İkna olmadım ama neyse dedim çünkü anladım ki o amca ben ne dersem diyim benden o 50 tl yi alacak. Yeter ki raporu versin bu sıcakta uğraşmayim diye düşündüm.
Karnıyla ilgili de bana tutturdu söyle bir mincikladi "hmmm evet kursakta bir şey var ama ona yapacak bişey yok o öyle gider" dedi ben nasıl yani ne var tam olarak falan diyince ya sindirimsel bir sıkıntısı var ama ona ugrassan da hayvan kaldıramaz bu bazı yerler var kuş veterineri goturuyosun onlar çok kurcaliyo hayvan ölüyo sonra fazla kurcalama dedi. Yorum yapamadım zira bu aralar haklarında çok iyi düşünmüyorum ben de savunamadim o yüzden. Prebiyotik zaten kullanacağım için de bişey demedim o gerekiyormuş zaten normalde de evet dedim.

senin kuş uçuşa hazır :D hayddi bakalım havalanda görellim kuuş. ayrıca doktorun verdiği şeyi kullanma. şimdi atıyorum ben hastaneye babannemi götürücem. orada doktorun bana al bunu oğlum al iyi gelir sende iç şunu işte dediğini hayal et.. gazoz gibi zorla içirilmeye çalışılmasına anlam veremem yani

fff.jpg

Son düzenleme:
Pazar gecesi tren yolculuğu yapıcaz 6,5 saatlik, ikimizinde ilk tren seyehati oğluş için trenle gidiyoruz sağlık raporunu pazar günü mü almalıyım, yoksa bir kaç gün öncesinden alsak oluyor mu?

Pazar gecesi tren yolculuğu yapıcaz 6,5 saatlik, ikimizinde ilk tren seyehati oğluş için trenle gidiyoruz sağlık raporunu pazar günü mü almalıyım, yoksa bir kaç gün öncesinden alsak oluyor mu?
Ben uçak için aldığımda 1 ya da 2 gün önce almıştım. Hadi bakalım iyi yolculuklar dikkat edin havalar çok soğuk.

Ben uçak için aldığımda 1 ya da 2 gün önce almıştım. Hadi bakalım iyi yolculuklar dikkat edin havalar çok soğuk.
Sarıp sarmalarım inşallah bişey olmaz, kıyamam ben ona :/ teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Kca
Benim 2 ilde de hava alanları çok uzak değildi gelip alan bırakan vardı oyüzden sorun olmadı gece olduğu için uyudu bile uçakta zaten ama en çok indikten sonra eve giderken yoruldu sallanti mahvediyor. Haber verirsin :) iyi yolculuklar

Benim 2 ilde de hava alanları çok uzak değildi gelip alan bırakan vardı oyüzden sorun olmadı gece olduğu için uyudu bile uçakta zaten ama en çok indikten sonra eve giderken yoruldu sallanti mahvediyor. Haber verirsin :) iyi yolculuklar
Araçla bırakıp alacaklar, gece olucak bizim yolculuğumuz da umarım sorun yaşamayız, paylaşırım gelişmeleri :)

Biz geldik çok şükür, gece yolculuğuydu bu sabah geldik, arabayla tren istasyonuna giderken biraz stres yaptı trene bindik sıcacıktı tren, açtım üstünü ötmeye başladı ince ince güzeldi keyifli bir yolculuktu bizim için uyumadı ama eve gelince uyuduk ikimizde güzel geçti, foto atamıyoruz sanırım dosya ekle kaldırılmış o yüzden paylasamıyorum

• Beğen
Tepkiler: Kca
sevindim bir sorun olmadığına :)

Geri