Karadeniz Pet

uçarken reçineye ayakları battı

Canyvs

Meraklı Üye
Merhabalar kuşum bu gün uçarken reçineye ayakları battı vücudunada geldi hemen sirke ile müdahele ettim üstüne sirke döküp su boşalltım daha sonra ıslak mendil ile bazı yerlerini aldım ama halen reçine varsa ne ypabileceğimi bilmiyorum ve reçine yarına katılaşıcak lütfen yardım edin

ılık suyla ayaklarını yıkayın.dikkat edin üşütmesin

dediğim gibi ilk müdaheleyi ettim ama detaylı bir şekilde alacağımı bilmiyorum olduğunu nasıl anlayabilirim veya katılaşırsa nasıl alabilirim veya veteriner alabilirmi?

dediğim gibi ilk müdaheleyi ettim ama detaylı bir şekilde alacağımı bilmiyorum olduğunu nasıl anlayabilirim veya katılaşırsa nasıl alabilirim veya veteriner alabilirmi?
Dediğim gibi bebek şampuanı ile reçine değen yerleri yıka. Öyle aşırı ciddi bir durum değil.

Dediğim gibi bebek şampuanı ile reçine değen yerleri yıka. Öyle aşırı ciddi bir durum değil.
evet anladım ve mesajı görmemişim özür dilerim yani sadece şu reçineli olan yerleri göremediğim için katılaşabilir o durumda ne yapmam lazım?

evet anladım ve mesajı görmemişim özür dilerim yani sadece şu reçineli olan yerleri göremediğim için katılaşabilir o durumda ne yapmam lazım?
Dediğim gibi katılaşmadan ılık suda yıkarsın çıkar. Tüylerine reçine yapışmış olursa ve katılaşırsa da mecburi tüyleri koparırsınz.

Suyu köpürtecek kadar yani. Öyle kesin bir ölçüsü olmaz ki.
çok teşekkür ederim yardım ettiğiniz için :D şu anki durumu çok iyi gibi veterinere götürüp kontrole götürücez eğer sertleşmiş yer varsa bizim görmediğimiz onlar birşeyler yapar artık :D hepinize tekrardan teşekkür ederim.

çok teşekkür ederim yardım ettiğiniz için :D şu anki durumu çok iyi gibi veterinere götürüp kontrole götürücez eğer sertleşmiş yer varsa bizim görmediğimiz onlar birşeyler yapar artık :D hepinize tekrardan teşekkür ederim.
rica ederiz

Geri