Karadeniz Pet

üretici hocalar kuşlarımda sorun var

harun cengizhan

Meraklı Üye
merhaba abiler bende 15 takım olarak eşleştirdiğim muhabbet kuşlarım var yaklaşık 5 ay önce kadar salma içinde erkeklere dişilerini kendilerine seçtirdim yanlız 3 takım yumurta verdi ilk iki ay içerisinde 13 takım anlaşma felan hersey normal yanlız yumurta yok 1 ay kadar tekrar ayırdım dinlendirdim ve tekrardan eşleştirdim yaklaşık 2 ay kadar oldu aynı takımlarda yine bi çiftleşme olan takımlardada yumurta yok sorun burda nedir bilgi veririseniz sevinirim

Selamlar, keşke bu kadar fazla sayıda takımla başlamasaydın. Bu işlerde sabır çok önemlidir. Bir takım hemen diğeri 3-4 ayda eş tutar. Hasta olabilir, tüyde olabilir, eşimi beğenmemiş olabilir, ortamı beğenmemiş olabilir. Bunların hepsi zamanla geçer ve yavru alırsın. Sabreden derviş, muradına ermiş.

Selamlar, keşke bu kadar fazla sayıda takımla başlamasaydın. Bu işlerde sabır çok önemlidir. Bir takım hemen diğeri 3-4 ayda eş tutar. Hasta olabilir, tüyde olabilir, eşimi beğenmemiş olabilir, ortamı beğenmemiş olabilir. Bunların hepsi zamanla geçer ve yavru alırsın. Sabreden derviş, muradına ermiş.

Yaz nedeniyle tüye girdiler ama suan herhangi bi hastalık herhangi bi sıkıntıları yok gördüğüm kadarıyla o zman 5 ay daha sabır diyelim muradıma ereyim ☺️☺️Teşekkürler

Geri