Karadeniz Pet

Üretim hakkında fikir

firatkoz34

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bende 10güne 5takım çek ile başlıcam aranızda yeni sayılırım kuş yemi olarak ne önerirsiniz ?
Yem-Kum-Vitamin ve hazır mama önerileriniz nelerdir?

Bilgi sahibi olmadan başlamanizi onermem genellikle saglik ve bakim hakkinda arastirmalar yapin derim

Tek kuş bakmışlığım var Bi süre ishalden tüy sorunundan anlıyorum

Youtubeden üretim yapan kanallara bakarak bilgilenebilirsn

Fırat kuşları Ayrımı Tutacaksın ?

Kalamar Kemiği Vs. Onları Bulundurmakla Başlayın Kur Dönemlerinde Çiftleştirmeye Yardımcı Olarak haftada 1 kez Havuç Maması Yada Bir Kaç Kez yemliğe 1 çay Kaşığı Nijer Dolu Olmayacak Şekilde Koyabilirsiniz Bunlar Ek Gıdalar Ben Yem Olarak GoldWings Kullanıyorum. Multi Vitamin Sık Sık Vermeyin suluklara Bazen sade Su Koyun Hayırlı Beslemeler

10kuşa gold wings yem pahalı gelir usta bana biraz daha ekonomik azda kaliteli olsa tozsuz yem olsa iyi olur 5kg yemler alırım anca yeter 1bucuk 2ay çünkü

yem olarak vitakraft ve ya tropofit verebilirsn

Güvendiğiniz bir yer varsa çuvalla alabilirsiniz. Beslenme programi olarak da ekteki programi tavsiye ederim. Ben elimden geldigince uyguluyorum. Suan 8 den aşağı yumurta gelmiyor iki ağızdır.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-10-09-20-02-56.png
    Screenshot_2018-10-09-20-02-56.png
    653.4 KB · Görüntüleme: 46
Bildiginİz online güvenilir pet magazası var mı bide yem markası ?
Pet malzemeleri her bilindik her sitede bulunuyor az çok. Fakat yüklü miktarda satış var mı bilmiyorum. Marka olarak en kaliteliler Versele Lega ve Vitakraft fakat bunlar uretimhane için zor. En iyi tercih bulundugunuz bolgede bir aktarla veya size toptan malzeme sağlayabilecek biriyle anlaşmak.

Pet malzemeleri her bilindik her sitede bulunuyor az çok. Fakat yüklü miktarda satış var mı bilmiyorum. Marka olarak en kaliteliler Versele Lega ve Vitakraft fakat bunlar uretimhane için zor. En iyi tercih bulundugunuz bolgede bir aktarla veya size toptan malzeme sağlayabilecek biriyle anlaşmak.
Usta onca Aktar gezdim kendi karışımımı yem konusunda ayarlamak için hiç biri satmıyor ak darı var mı diyorum aspur felan yok diyorlar biz direk muhabbet yemi satıyoruz karışık diyorlar