Karadeniz Pet

Ustalarimiz ve sevenlerden lutfen cinsi nedir

Kadir akcay

Yeni Üye
Oncelikler herkese mrb.bu kusu dun bi uretici arkadastan aldik jumbo ve yavru dedi fakat sizlerden bilgi almak istedim kandirilmadik umarim fiyatta yuksekti cunku gerci fiyatta cok onemli degildi bende jumbo almak istiyordum egitmek ve konusturmak icin.
Simdiden herkese tsk ederim..

Ekli dosyalar

• 20180616_133832.jpg
    20180616_133832.jpg
    839.4 KB · Görüntüleme: 33
Oncelikler herkese mrb.bu kusu dun bi uretici arkadastan aldik jumbo ve yavru dedi fakat sizlerden bilgi almak istedim kandirilmadik umarim fiyatta yuksekti cunku gerci fiyatta cok onemli degildi bende jumbo almak istiyordum egitmek ve konusturmak icin.
Simdiden herkese tsk ederim..
Daha yakından fotoraf at

Gündüz çekimi yakın fotoğraf atabilir misiniz? Kuş çok minik daha ve çok tatlı maaşallah :)

Eğer ceresi pembe olursa ve mora doğru ilerlerse erkek aksine bej rengine sonra ise kahverengine doğru giderse dişi

Abim baya ugarasiyorum egitmek icin falan disi olursa cok uzulurum
Dişiler evcilleşmez diye bir bilgi okuduysanız bu yanlış ötesi. Her şey cinsiyete bağlanıyor yok öyle bir şey bunu demekten yılmayacağım:) kuşun yaşı, kişiliği, sizle olan iletişimi gibi faktörler fazlaca önem arzediyor. Ne kadar ilgi gösterirseniz size olan dönüş o derece olumlu olacaktır.

Geri