Karadeniz Pet

Uygun fiyata muhabbetkuşu yuvalıkları ankara

GÖKHAN GENÇ

Paylaşımcı Üye
Üst kapak sürgülü kafese kancaları sayesinde kolay montaj özelliği, yumurta için oyuğu bulunan .güzel desenli kullanışlı bu yuvalıklar sadece 4tldir.suntadan imal edilmiştir.tanesi 4tldir.toplu alımlarda indirim yapılır il dışı gönderim yapılmaz resimler ve ölçüler kısa zaman içerisinde sitemize eklenecektir.alıcı arkadaşlar site aracılığı ile ulaşabilirler iyi forumlar.

1001954q.jpg

1001955g.jpg

hayırlı satışlar olsun...

Hayirli satışlar..

Çok güzel ve çok kullanışlı yuvalıklar daha önce kullandım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim. Fiyatıda çok uygun. Hayırlı satışlar Gökhan abim.

Hayırlı satışlar, Ankaraya yolum düştüğünde almak isterim bi kaç tane.

muammer bey siz ali abinin akrabası değilmiydiniz tanışdık galiba sizinle aramıza hoşgeldin

Hoşbulduk kardeş, sizinle resmen tanışmadık ama tanışmak isterim. Ali abide benim hala oğlu.

ali abinin arkadaşıydı ozaman o tanıştığımız yanlış haytlamıyosam onun adıda muammermiydi beklerim ali abiyle buyrun gelin

İşlerden fırsat bulursak ali abiyle hemsizi hemde kuş pazarına gitmeyi planlıyoruz.

beklerim buyrun gelin müsait bi zamanda

Bende Konya Çeltik'teyim butarafa yolun düşerse beklerim herzaman.

inşallah kısmetse.senin yavruları hatrladım diğer siteyede yüklerdin resimlerini çok önce ağırlık beyaz yavrular

evet gene dört yavru var ikisi yuvadan atladı, ikisi siyah ağırlıklı.

hayırlışı satışlar olsun abi bende ankaradayım o yuvalıktan almak iştiyorum size ulaşabilirmiym tel verseniz bana abi

Geri