Karadeniz Pet

İstanbul Yerli Fiyatına Uygun Fiyatlı Damızlık Jumbo Kırığı

Onur ÇAĞLAR

Paylaşımcı Üye
01-) IRKI: Jumbo Kırığı

02-) CİNSİYETİ: Erkek

03-) YAŞI: 12 Aylık

04-) SAĞLIK DURUMU:ÇOK İYİ

05-) BİLEZİK NO:

06-) FİYATI: 50 TL

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ:SATILANA KADAR

08 - ) SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR: İSTANBUL / Ortak Bir Metrobüsten Teslim Edebilirim

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: ELDEN TESLİM .

10-) İRTİBAT TELEFONU: 05071737323 / Whatsapp'tan mesaj atarsanız sevinirim

11-) MAİL ADRESİ:

12-)TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ: 09,30-23,30

13-) AÇIKLAMALAR: Arkadaşlar kuşu 2 aylıkken aldım ve şimdi kuş 12 aylık maşallahı var çok kızıştı elime bile kur yapıyor

35723

35726

Ekli dosyalar

• IMG_20181228_124749.jpg
    IMG_20181228_124749.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
MaşâAllah kardeşim hayırlı satışlar olsun. Ben senin yerinde olsam güzel bir dişi alırım yanına çok hoş yavrular gelir altından :)

Çok teşekkür ederim Süleyman Abi aynen kuş çok güzel ama yerim kalmadı eşe atacak o yüzden satıyorum zaten yoksa elden çıkartmazdım

Çok teşekkür ederim Süleyman Abi aynen kuş çok güzel ama yerim kalmadı eşe atacak o yüzden satıyorum zaten yoksa elden çıkartmazdım

Anladım kardeşim hayırlısı olsun inşâAllah kaç çiftin var şuan

Onur Coşkun duruyor mu hala

Abi zaten biliyorsun en son yanına geldiğimde onu kuzenime vermiştim hala onda deli gibi yavru veriyor kimseye satmıyor vermiyor da diyorum ki kuşumu geri ver avucunu yala diyor :)

Abi zaten biliyorsun en son yanına geldiğimde onu kuzenime vermiştim hala onda deli gibi yavru veriyor kimseye satmıyor vermiyor da kuşu diyorum ki kuşumu geri ver avucunu yala diyor :)
Maşaallah bende çok yavrusunu almıştım iyi bir kan o hayrını görsün inşaallah yerinde olsam yavrularından alırdım

Arkadaşlar yerim kalmadı artık satmam gerekiyor kuşu o yüzden fiyatını biraz düşürüyorum. Güncel fiyat 60 TL

Daha önce bu kardeşimden iri bir çek dişi almıştım. Gayet güzel kuştu şahsen :)

Geri