Karadeniz Pet

veee karşınızda BEYAZ

Maşşallah hayırlı olsun bilgiler doğru.Tüyleri kadar ömrü olsun :)

Öncelikle maşallah, güzel bir yavru 2-3 haftaya benim kuşta gelicek şuan bıdıkta var ama o biraz ihtiyar olduğu için alıştıramadım yeni almışsınız nasıl hemen elinize geldi biraz taktik verir misiniz ? :)

Maşallah kuzuya maşallaah. ayrıca 40 günlük diyorsunuz nasıl erkek oluyo :D

Maşallah güle güle büyütün :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hayırlı ugurlu olsun ona denk bır dısıyı fazla zaman kaybetmeden koy kı cabuk alıssınlar guzel yavrular alırsın fıkrımce

Maşallahı var sağlıklı sıhhatli büyü inşallah.

hayırlı ugurlu olsun ona denk bır dısıyı fazla zaman kaybetmeden koy kı cabuk alıssınlar guzel yavrular alırsın fıkrımce

hayırlısı ile ama biraz daha büyüsün istiyorum ondan sonra illaki alıam..şuna ban eve alışma sürecinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

Maşallahı var sağlıklı sıhhatli büyü inşallah.

saolasın..teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

Maşallah kuzuya maşallaah. ayrıca 40 günlük diyorsunuz nasıl erkek oluyo :D

üstad gerek albino cinsini araştırmalr gerekse Beyazı aldığım kişiden..kişi ev üreticisi zaten birde usta bir üretici var kesinlikle erkek olduğunu söyledi..bakalım 2-3 aya belli olur zaten baktık olmadı yanına erkek alırız o zaman :)

Mahaşallah. Fatih kardeş ben sana bişey soracam? Ben beyaz renkte olan kuşlar pek ele gelmez insana alışmak biliyorum bende vardı ama bana pek gelmiyordu. Acaba nasıl hemen kaynıyor mu insana?

Öncelikle maşallah, güzel bir yavru 2-3 haftaya benim kuşta gelicek şuan bıdıkta var ama o biraz ihtiyar olduğu için alıştıramadım yeni almışsınız nasıl hemen elinize geldi biraz taktik verir misiniz ? :)

vallla berkcan kuş yavru olduğu için çabuk alıştı..daha yemliğin yerini bile bilmiyor kafesin tabanınadan besleniyor şimdilik..ama 2 saat felan yemlliği ve tabandaki yemleri aldım acıkınca bağırmaya başladı v bende kafese elimde yem elim soktum bi kaç dakika sonra kendisi aç olduğun için yeme geldi sonrasında şuan omuzumda etrafa meraklı meraklı bakıyor..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

Mahaşallah. Fatih kardeş ben sana bişey soracam? Ben beyaz renkte olan kuşlar pek ele gelmez insana alışmak biliyorum bende vardı ama bana pek gelmiyordu. Acaba nasıl hemen kaynıyor mu insana?

valla üstad kuş dün geldi eve yaklaşık 3 saat sonra elimi uzattım kafeese hemen geldi..yemleme olayı elime yem aldım yemeye başladı..şuan omuzumda etrafa bakıyor ve sağ ve sol el parmaklarımla aşağıdan yukarıya merdiven yapıyorum oda hemen gçıkıyor merdivenleri..kısaca sıcak hemen kaynıyor anlıyacağın

Maşallah lan kar gibi çok güzel :-D

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Şans ya :) Ben kaç tane kuş değiştirdim o kadar üstüne gittim olmadı ama bu sefer inşallah olacak yavru satan i yer buldum asipse bide yeşil varsa tamamdır. :D İnşallah vardır yeşil ya çok istiyorum. Dua et bana kardeş bak sen ne güzel bulmuşsun. Allah uzun yıllar beraber geçirmek nasipetsin mutlu olun hep. :)

Şans ya :) Ben kaç tane kuş değiştirdim o kadar üstüne gittim olmadı ama bu sefer inşallah olacak yavru satan i yer buldum asipse bide yeşil varsa tamamdır. :D İnşallah vardır yeşil ya çok istiyorum. Dua et bana kardeş bak sen ne güzel bulmuşsun. Allah uzun yıllar beraber geçirmek nasipetsin mutlu olun hep. :)

eywallah..herşey gönlüne göre olur umarım

Bende beyaz bir kuş var ama albino değil yerli. halen dönmek bilmedi ceresi konuştu konuşucak. hergün ya sabır ya sabır çekiyorum :D

Bende ilk aldığımda böyleydi şimdi en fazla 3,5 aylık oldu hemen büyüyolar ama cere bi değişmiyor ve kovuşturmak. Hergün sabır çekiyorum :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri