Karadeniz Pet

Vermek istediğim şeyler var

Emreoz

Meraklı Üye
Merhaba,
ilginiz için teşekkürler, sağlıcakla kalın hehalde pek giremem buraya artık. Allah minik dostlarınıza uzun ömürler nasip etsin bu başlık güncelliğini yitirdiği için silmek daha iyi oldu. Selamlar.

Son düzenleme:
ilginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni bir kuş sahiplensen ve ona baksan daha iyi değil mi? Her türlü malzeme hazır.
Teşekkürler, Çok üzüldük ailecek, uzunca bir süre yeni bir kuş evlat edinemeyiz herhalde anısı çok taze. Herşeyi en iyisi olsun en kalitelisini alalım iyi olsun diye uğraştık ama olmadı nasip, Allah’ın taktiri böyleymiş. ihtiyacı olan birileri olursa hali hazırda kuş besleyen, onlara da bir parça destek oluruz diye düşündük, çünkü bu saydıklarımın çoğu nektonlar falan pahalı biliyorsunuz. Nasip kısmet diyelim.

Çok üzüldüm nedense ya ölenden kalan yadigarlar.bencede bu malzemeleri vermek yerine yeni bir yavruyu sevindirin tabi takdir sizin.

Teşekkürler, Çok üzüldük ailecek, uzunca bir süre yeni bir kuş evlat edinemeyiz herhalde anısı çok taze. Herşeyi en iyisi olsun en kalitelisini alalım iyi olsun diye uğraştık ama olmadı nasip, Allah’ın taktiri böyleymiş. ihtiyacı olan birileri olursa hali hazırda kuş besleyen, onlara da bir parça destek oluruz diye düşündük, çünkü bu saydıklarımın çoğu nektonlar falan pahalı biliyorsunuz. Nasip kısmet diyelim.

Maltepeye gelirseniz bir yavru hediye edeyim size.

Selamlar, kuşumu dün kaybettim ve 2 tane daha kuşa bakmaktayım diğer kuşun üzüntüsünden diğer kuşlarımıda kaybetmek istemiyorum daha iyi bakma düşüncesindeyim kullanmayıp vermek istediğiniz yem kum gaga taşı benzeri ürünlerinlerinize talibim saygılar.

Çok üzüldüm gerçekten bende daha önce aynısını yaşadım şimdi milka nın gözünün içine bakıyorum burada versele laga yem bulamamaktayım eğer yeni kuş almıyorsanız kararlıysanız sera vitamininize ve versela laga yeminize talibim

Merhaba,
Kuşumu geçen hafta megabakteri nüksetmesi sonucunda kaybetmiştim. Onun için aldığım çok az ya da hiç kullan(a)madığım ürünler var çöpe atmak yazık olacak belki birinin işine yarar diye düşündüm, gene de Eğer başka kuş için kullanımı uygun değilse burada bilgili olan arkadaşlar sakınca görürse atayim?.

- 1 kiloluk versele laga prestij -hiç açılmadı
- 2 tane Quik kalamar kemiği- hiç açılmadı
- 2 tane witte molten kum-1 tanesi kargodan geldiği gibi duruyor diğerinden sadece 2 mama kaplık kullanıldı skt: yok

Nekton s (Skt:05/2020) birkaç kez kullanıldı kaşıkları virkonka dezenfekte edildi.
Nekton k 06/2019 - hafif topaklanma var ama yapısından kaynaklı sanırım. Bunu da 3-5 kez yarım doz kullandım.

Az kullanılmış Nekton biotic probiyotik 06/2019 (kutuda yarım gibi duruyor ancak zaten buna benzer şekildeydi ben aldığımda.)

Hiç açılmamış tetramezatin 10/ 2019
1-2 kez kullanılmış hainks elektrolit 09/2019
1-2 kez kullanılmış Sera vitamin plus v skt 2020 şişe kapalıydı ama bant sarmışlar açılırken etiketi yırttıydı biraz.

Fotolarını da koyacağım. Bunlar kuşumla hiç temas etmedi ve iyi bir şekilde saklandı, herhangi birini almak ilgilenmek isteyen olursa ücret istemiyorum sadece karşı ödemeli kargoyla (yani kargo ücreti neyse onu verirsiniz).
Özelden istediğiniz hangisiyse isim ve adres bilgilerini yollarsanız önümüzdeki hafta içi ya da en geç Cumartesi yollarım.
Size nasıl ulaşabilirim?
kuş kumu ve kalamar kemiğine talibimde

Son düzenleme:
Bence de yeni bir yavru sahiplenin. Acısını bastırabilir. Çok geçmiş olsun... Yeniler olursa sağlıklı ve uzun yaşasınlar inşallah.:oops: