Karadeniz Pet

Versele Laga Budgies Ve Vitaking Yem Hakkında?

Can Aksoy

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar Versele Laga Budgies Yem Kullanıyordum Petshopcu Vitaking Yem Önerdi Fotolarınıda Atacağım Sizce Nasıl Bir Yem?
Birde Muhabbet Kuşumun Kafesinde Kuş Kumu,Gaga Taşı,Kalamar Kemiği Var Ancak Kalamar Kemiğini Ve Kuş Kumunu Hiç Dokunmuyor Sadece Çok Fazla Gaga Taşı Kemiriyor Sizce Ne Yapmalıyım Ve Mineral Blok Ve Enerji Bloğuda Varmış Onlarıda Almama Gerek Varmı Petshopcu 3 Varsa Mineral Blok Ve Enerji Bloğuna Gerek Yok Dedi
Son Olarak Kuşum Yumurta Maması Yemiyor İçine Bebe Bisküvisi Koydum Havuç Koydum Yemiyor 2-3 Yiyor Sonra Bırakıyor Yem Serpiyorum Üstüne Sadece Yemi Yiyor Bırakıyor Güzel Bir Mama Tarifi Yorum Olarak Veya Link Atarsa Sevinirim İyi Forumlar Arkadaşlar...

Soldaki Vitaking Sağdaki Versele Laga Budgies
LZqkRJ.jpg

Vitaking
vXBkNO.jpg

Versele Laga Budgies

1VA1Z1.jpg

Res,imde bile Versele Laga ben burdayım die bagırıor.İçindeki sarı darı miktarı daha fazla ve taneleri daha koyu gozukuyor.Petshopların anlasmaları mı oluo bazı markalarla nedir.Bana da bilmediğim zamanlarda zorla başka bi marka aldırıp durmustu adam.Bence Versele'dan şaşmayın.Resimlere bakarsanız Versele'da sarı ve kırmızı darı miktarı daha fazla.İç yulaf da öyle.Taneler daha koyu ve iyi gozukuyor.

Res,imde bile Versele Laga ben burdayım die bagırıor.İçindeki sarı darı miktarı daha fazla ve taneleri daha koyu gozukuyor.Petshopların anlasmaları mı oluo bazı markalarla nedir.Bana da bilmediğim zamanlarda zorla başka bi marka aldırıp durmustu adam.Bence Versele'dan şaşmayın.Resimlere bakarsanız Versele'da sarı ve kırmızı darı miktarı daha fazla.İç yulaf da öyle.Taneler daha koyu ve iyi gozukuyor.
+1

Geri