Karadeniz Pet

Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi İncelemesi

Yer sıkıntısı yoksa olabilir. M çok büyük görünmüştü bana alışmışız küçük kafeslere belli bir süre aldı alışmam.
yer sıkıntısı çok büyük bizde ama katlanırdık sıkıntı olmazdı , onun dinlenme alanı geniş olsun yeter ki

l01 almadım diye pişmanım .... yaza artık
Yer sıkıntısı yoksa olabilir. M çok büyük görünmüştü bana alışmışız küçük kafeslere belli bir süre aldı alışmam.
yer sıkıntısı çok büyük bizde ama katlanırdık sıkıntı olmazdı , onun dinlenme alanı geniş olsun yeter ki
Tek kuş ise fazlasıyla yeterli gibi gitmediği yerler var benim kuşun hala kafeste :)

versela laga muhabbet kuşu yemi arıyorum, internetden alınabilecek yer tavsiyesi yapabilecek olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

versela laga muhabbet kuşu yemi arıyorum, internetden alınabilecek yer tavsiyesi yapabilecek olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Şu an 22 kg çuval dışında versele laga yem kalmamış ülkede. Ben de 3 haftadır bekliyorum hala gelmedi 1 kg lık paketler. Distribütör çok kötü çalışıyor, firmanın diğer ürünlerini de hiç getirmiyorlar oysa ki klasik yem dışında farkllı mix yemleri de var hiç biri yok tr de.

su akdariyi kuslarin nasil istahla yedigini bi bilseniz hic boyle sıkıntılarınız olmaz :D

Versele Laga nın içinde 8-9 çeşit farklı tohum var

Ben 2 sene kullandım bir kere bile bayat çıkmadı açıkçası versele lagadan memnunum global bir marka,avrupayı geçtim amerika piyasasında da en çok tercih edilen yemlerden, kötü ve bayat bir ürün bu seviyelere ulaşamaz, piyasada barınamaz zaten. Diğer konuda garden mix tavsiye edilmiş marka hakkında hiçbir bilgi bulamadım kim üretiyor,nerede üretiliyor, internet sayfalarıda yok

Ben 2 sene kullandım bir kere bile bayat çıkmadı açıkçası versele lagadan memnunum global bir marka,avrupayı geçtim amerika piyasasında da en çok tercih edilen yemlerden, kötü ve bayat bir ürün bu seviyelere ulaşamaz, piyasada barınamaz zaten. Diğer konuda garden mix tavsiye edilmiş marka hakkında hiçbir bilgi bulamadım kim üretiyor,nerede üretiliyor, internet sayfalarıda yok

Şimdi kardeşim öncelikle şöyle başlıyım, Garden mix'i üreten firma ile diğer markayı ithal eden firma aynı firma yani pet garden firması buda internet sitesi https://www.petgarden.com.tr/ bu bir.

İkincisi diğer marka global bir marka olabilir eminim çok güzel ürünleride vardır, ancak bu muhabbet kuşu yeminin bayat ve içerik bakımından yetersiz olduğu gerçeğini değiştirmez.

Yemi inceledim uzun tarih olmasına rağmen bayattı vede içerik bakımından yetersizdi. Sadece bana değil bu forumda ki bir çok arkadaşımıza bayat yem gelmiş. Zaten taze olsada tercih etmem zira yemin içeriği %70 sarı darı ve 3-4 çeşit tohumdan ibaret.

Ben burada kimseyle ego yarıştırmıyorum, kimseden bilgili olduğumuda iddaa etmiyorum. Ancak tohum çeşitlerinden ve darı çeşitlerinden iyi anlarım. Ve yemin tazeliğinden bayatlığından da iyi anlarım. Ben burada bildiklerimi paylaşıyorum isteyen alır istemeyen almaz ;)

Biz niye görmüyoruz o tohumları :D Yav kardeşim bu yem çöp çöp almayın kullanmayın. %70 sarı darı ve bir kaç çeşit tohum sadece ve okadar bayatki dışarıdaki kuşlara bile vermezsiniz.

Şu konuyu inceleyin;

Dikkatli bak görürsün .
Şimdi kardeşim öncelikle şöyle başlıyım, Garden mix'i üreten firma ile diğer markayı ithal eden firma aynı firma yani pet garden firması buda internet sitesi https://www.petgarden.com.tr/ bu bir.

İkincisi diğer marka global bir marka olabilir eminim çok güzel ürünleride vardır, ancak bu muhabbet kuşu yeminin bayat ve içerik bakımından yetersiz olduğu gerçeğini değiştirmez.

Yemi inceledim uzun tarih olmasına rağmen bayattı vede içerik bakımından yetersizdi. Sadece bana değil bu forumda ki bir çok arkadaşımıza bayat yem gelmiş. Zaten taze olsada tercih etmem zira yemin içeriği %70 sarı darı ve 3-4 çeşit tohumdan ibaret.

Ben burada kimseyle ego yarıştırmıyorum, kimseden bilgili olduğumuda iddaa etmiyorum. Ancak tohum çeşitlerinden ve darı çeşitlerinden iyi anlarım. Ve yemin tazeliğinden bayatlığından da iyi anlarım. Ben burada bildiklerimi paylaşıyorum isteyen alır istemeyen almaz ;)
Ankara da misin o 3-4 tohumu beraber sayalım

Peki aranızda gardenmix kullanan var mı . Şuan gold vings kullanıyorum ama pek memnun değilim bu boyalı ekmek ve draje çok kuşum onları yemiyor. Başka marka önerisi olan var mı bunlar içinde olmayacak ve dengeli yem çeşiti dağılımı olan?

Gardenmixi internet sitesi hariç petshoplarda kolaylıkla bulabilir miyiz? Daha önce hiç dikkat etmemiştim de bu sefer denemek için alacağım

butun petshoplarda bulamazsin, yarisinda var yarisinda yok gibi bisey. gonul rahatligiyla kullan gardenmix'i.

Hmm sayalım gardaş :) Çek resmini koy buraya bakalım, içeriğini inceleyelim :)
Versele Laga yem içeriği ; Sarı darı %52, kırmızı darı % 16, ak darı % 12, kanarya tohumu % 5, soyulmuş yulaf % 9, keten tohumu % 3, yalancı safran % 2,5, nijer tohumu % 0,5 .

Ülkemizde bulabileceğiniz en iyi yem markasıdır Versele Laga

Son düzenleme:
Ben gardenmix kullandım daha önce başka kullanmıştım hatırlamıyorum gardenmix ten versele Laga ya geçerken işkence çektim yemedi kuşum elimde 1 kg vardı sonunda tanıdık bir petshoptan çuval yemi direk paketleyip satıyordu açıkta tutmadan ondan aldım bir iki gün idare etsin diye ona bayıldı ondan bir hafta sonra Pelet yeme geçtim Psittacus normal yemin yüzüne bakmıyor şuan