Karadeniz Pet

Versele Laga muhabbet kuşu yemi stoklarındaki yaşanan sorun.

Ben kullandım. Yaklaşık üç ay, büyük uğraş verdim. Sonuç: BAŞARISIZLIK
Hiç yemediler, ben de pes ettim. Kuş sayısı fazla olursa, başarı ihtimali artar. Bir tanesi bile yemeye başlarsa, diğerleri de yiyecektir. Çok kıskanç canlılar bunlar. Birinin yaptığından, diğerleri kesinlikle aşağı kalmıyor.

Ben kullandım. Yaklaşık üç ay, büyük uğraş verdim. Sonuç: BAŞARISIZLIK
Hiç yemediler, ben de pes ettim. Kuş sayısı fazla olursa, başarı ihtimali artar. Bir tanesi bile yemeye başlarsa, diğerleri de yiyecektir. Çok kıskanç canlılar bunlar. Birinin yaptığından, diğerleri kesinlikle aşağı kalmıyor.
O zaman benimkiler hiç yemeyecektir meyve bile yediremiyorum evde birçok mama tarifi denedim yemediler hazır aldım yemediler en son petshopta öyle kaliteli olmayan kuru mama getirdim onu yediler..Bu yemlerdeki renkli ekmek kırıntısı yada ne varsa onu bile yemezler ki pelet yemde yemeyecekler en iyisi normal yem ile devam etmek.Bilgi için teşekkürler

Versele Laga yem gelmiş arkadaşlar. Ben bugün Atakan Petshop'tan aldım. Bundan sonra düzenli olarak gelecekmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende zamanında hep iyi marka yem kullandım.Vitakraft,vesele laga filan.Ama bu sitede bir ara reklam yapan,sponsor olan firma var.Hobipet diye..çok sağlam biryer.kendi üretim yemleri var.hem uygun fiyata hemde çok muazzam yemler.vitamin olarakta almanyadan ithal quiko multivitaminden alıyorum.kuşum çok sağlıklı.Paket yemler yerine yeni üretilmiş taze yemleri tercih edin

Geri