Karadeniz Pet

Versele Laga Muhabbet Yemi ve Röhnfried B Vitamini Temini

Omeronur

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Başlıkta bahsettiğim gibi Versele Laga Muhabbet Yemi 1kg ve Röhnfried B Vitamini alacağım fakat bir süredir takip etmediğimden fiyatların yükselmiş olduğunu gördüm. Çoğu satıcıya da güven olmuyor doğrusu, özellikle Röhnfried bölünmüş satıldığı için.

Önerdiğiniz satıcı var mı bunlar için? Fiyatı ve güvenilirliği açısından tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba Arkadaşlar,

Başlıkta bahsettiğim gibi Versele Laga Muhabbet Yemi 1kg ve Röhnfried B Vitamini alacağım fakat bir süredir takip etmediğimden fiyatların yükselmiş olduğunu gördüm. Çoğu satıcıya da güven olmuyor doğrusu, özellikle Röhnfried bölünmüş satıldığı için.

Önerdiğiniz satıcı var mı bunlar için? Fiyatı ve güvenilirliği açısından tavsiyelerinizi bekliyorum.
amin forte b yi gr petden alın.hem sitesi hemde hepsiburada trendyol gibi sitelerde satıcı olarak var

çuvaldan bölme yem alınır mı sizce daha önce hiç almadım, gr pet güvenilir midir bu konuda?
gr pet için güvenilir dediler forumda daha önceden. bende bölünmüş ürün alıyorum ordan. vitamin probiyotik vs. eğer yem satıyolarsa bayat olacağını sanmam

@seruhan @yao ako fiyatlar nasıl sizce? Bt-amin skt 12/22, Gervit-w 10/22, versele laga prestige yem 01/22, vl sağlık tohumu 02/22. başka alacak arkadaşlar var ise satıcıdan öğrendim
c l
1616936973183.png

fiyatlar iyi nijer 250 kg gözüküyo dolandırıcılık mı yapıyorsunuz🤣

fiyatlar iyi nijer 250 kg gözüküyo dolandırıcılık mı yapıyorsunuz🤣
250gr ve 500gr yerine kg yazmışlar :D nijeri ve dal darıyı 150'ye tamamlasın da kargo bedava olsun diye alıyorum. dal darım vardı ama hem denemiş olurum hem nijer ile kızıştırırım biraz :D

250gr ve 500gr yerine kg yazmışlar :D nijeri ve dal darıyı 150'ye tamamlasın da kargo bedava olsun diye alıyorum. dal darım vardı ama hem denemiş olurum hem nijer ile kızıştırırım biraz :D
anladım.genede 250 kg yazması komik

Geri