Karadeniz Pet

Versele Laga Omni Vit Toz kullanımı

Sinann

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bi arkadaşım versele laga omni vit hediye etti. Ancak kullanımı hakkinda sağlıklı bilgi bulamadım. Urun sıvı değil öncelikle onu söyliyim. Normal bi suluk için; yavrusu veya yumurtası olan çiftlere ve boş olan çiftlere nasıl kullanacağım hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Birde hafif topaklanmalar var ama sorun olur mu yoksa sadece hava alma kaynaklı midir?
1524381893595-870217156.jpg
1524381950489-935114961.jpg

İnternette kullanma talimatı aşağıdaki gibi verilmiş:
Kullanım talimatları:
Omni-Vit 250 ml içme suyu için ya da 100 g mamaya 1 ölçek (= 1 g) olarak kullanılır. Haftada bir kez tüm yıl boyunca maksimum kondisyon için verilmelidir. Üreme dönemi boyunca haftada iki kez. Hastalık sonrası iyileşme için: 5 gün üst üste. Aşıdan sonra 3 gün üst üste.

İnternette kullanma talimatı aşağıdaki gibi verilmiş:
Kullanım talimatları:
Omni-Vit 250 ml içme suyu için ya da 100 g mamaya 1 ölçek (= 1 g) olarak kullanılır. Haftada bir kez tüm yıl boyunca maksimum kondisyon için verilmelidir. Üreme dönemi boyunca haftada iki kez. Hastalık sonrası iyileşme için: 5 gün üst üste. Aşıdan sonra 3 gün üst üste.
Ölçek yok açıkçası 1 gr ne kadar olur onu kestiremedim

Ölçek yok açıkçası 1 gr ne kadar olur onu kestiremedim
2 Mercimek tanesi kadar çeyrek suluga koyun ama topaklanma büyük ihtimal uzun süredir açık kalmış yada nemlenmiş bur ürün beslenme oldu ise eğer izelligini kaybett mis olabilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşlara verdim açıkçası bi zararıni da görmedim yararını da suan icin. Tahmini olarak o kadar kullandım ben de :)

Geri