Karadeniz Pet

Versele Laga Probiyotik

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba
Kuşuma aldığım bu probiyotikte yemine, kendi kaşığı tam dolu olacak şekilde karıştırılması öneriliyor. Fakat daha önce diazyme markalı probiyotiği suyuna karıştırarak da kullanabiliyordum. Bunda da bazen öyle uygulasam sorun olur mu?
Aranızda bu probiyotiği daha önce kullanan var mı?
Probiyotiği yemine karıştırdıktan ne kadar süre sonra yemi tazelemeliyim?
Sizler kuşlarınıza ne kadar sıklıkla probiyotik veriyorsunuz?

Ekli dosyalar

• 20190820_004541.jpg
    20190820_004541.jpg
    613.7 KB · Görüntüleme: 24
ben de diazyme kullaniyorum 2 haftada bir. cay kasiginin ucuyla suluga ekliyorum. keske yine diazyme alsaydin versele laga da iyi marka muhtemelen suya eklenebiliyordur ama yeme karistirinca kus nasil istifade edecek anlayamadim. bildigim kadariyla ya mamaya katilir ya suya. bilen arkadaslar cevaplar.

Suya eklenebiliyordur gibi bir şey yazmadığı için özellikle sormak istedim
Yemle tüketebilmesi de mümkün oluyor fazla dibe çökmediği sürece
Birde ben hazır yumurta mamalarını vermiyorum onlarla ilgili kötü tecrübelerim oldu
Kendi yaptığım yumurta mamasına katmam da uygun olur mu bilmiyorum

valla neden katilmasin diyesim geliyor ama kullanan biri cevaplarsa daha saglikli olur. simdi katilir desek bile yeme bir olcek atilan probiyetikle suluga veya mamaya katilan bir olcek arasinda da fark olacak.

Birde ben hazır yumurta mamalarını vermiyorum onlarla ilgili kötü tecrübelerim oldu
Yaptığınız veya hazır yumurta mamasına ekleyip kullanabilirsiniz. Önerim kendi yaptığınız mamaya(sulu olmayacak şekilde) verilen ölçüde eklemenizdir

ilacin veya vitaminin kagidinda su yazmiyorsa suda kullanilamaz o urun

Geri