Karadeniz Pet

Duygu.Bekts

Yeni Üye
Merhabalar, erkek muhabbet kuşumu anüs kısmındaki kitleden dolayı tedavi ettirmek istiyorum. Pazartesi Zonguldak'ta balıkçı pazarının üstündeki veteriner tıp merkezinde röntgeni çekilecek ve ultrasona bakılacak. Kitlenin huyuna göre tedaviye başlanacak ama sizin önerdiğiniz Zonguldağa yakın veya uzak güvenilir veterinerler varsa araştıracağım. eğer durumu kötüyse (Allah korusun) elimden geldiğince en güvenilir veterinere götürmeye çalışacağım. Önerilerinizi bekliyorum.
Ayrıca Zonguldak balıkçı pazarındaki veteriner tıp merkezine daha önce giden varsa ve yorumlarını belirtirse beni çok mutlu etmiş olur. Oradaki kanatlılarla ilgilenen Önder Bey nasıl sizce? Ben iyi bir enerji aldım ama bilemiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ülkemizde Önder bey adında tek bir kişi olamayacağı için kendisini bu kadar sığ bir bilgiyle tanımamız mümkün değil. Açık konuşmak gerekirse söz kanatlı olduğunda İstanbul ve İzmir dışındakiler biraz hikaye kalıyor...

Ülkemizde Önder bey adında tek bir kişi olamayacağı için kendisini bu kadar sığ bir bilgiyle tanımamız mümkün değil. Açık konuşmak gerekirse söz kanatlı olduğunda İstanbul ve İzmir dışındakiler biraz hikaye kalıyor...
haklısız ben de Zonguldaki birilerin görmesini umut edip yazmıştım anlayacağınız üzere :) doktorun tc sini bulup paylaşacak halim yok. veteriner önerme forumlarına bakıp özellikle istanbul ve izmirdekileri dikkate alacağım. yorumunuz için sağolun.

Geçmiş olsun inş içinize sinen bir veterinere denk gelirsiniz.Forumada güncel resim atabilirsiniz bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.Herhangi bir veteriner ilaç önerirse onlarıda kullanmadan lütfen forumda paylaşın ki yanlış ve gereksiz kullanımlar olmasın😇

Geçmiş olsun inş içinize sinen bir veterinere denk gelirsiniz.Forumada güncel resim atabilirsiniz bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.Herhangi bir veteriner ilaç önerirse onlarıda kullanmadan lütfen forumda paylaşın ki yanlış ve gereksiz kullanımlar olmasın😇
güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. 😄 veterinerde edindiğim tecrübeleri önerileri buraya yazacağım, çok güzel bir site.

haklısız ben de Zonguldaki birilerin görmesini umut edip yazmıştım anlayacağınız üzere :) doktorun tc sini bulup paylaşacak halim yok. veteriner önerme forumlarına bakıp özellikle istanbul ve izmirdekileri dikkate alacağım. yorumunuz için sağolun.
Soyad yeterli olurdu :) Zaten kendi çabalarım ile buldum şahsen konum yakın olduğu için İstanbul'a gitmenizi tavsiye ederim.
http://www.istanbulvet.com/ buraya gidebilirsiniz gitmeden önce arayıp randevu almanız gerekmekte.

Soyad yeterli olurdu :) Zaten kendi çabalarım ile buldum şahsen konum yakın olduğu için İstanbul'a gitmenizi tavsiye ederim.
http://www.istanbulvet.com/ buraya gidebilirsiniz gitmeden önce arayıp randevu almanız gerek
neyseki zonguldakta 1 tane önder hekim var. ben sadece kliniğe giden varsa o kale alır sanıyordum ama yanılmışım. çok teşekkür ederim

Geri