Karadeniz Pet

Vitakraft kalite düşüşü

Evet İtalyan markası Stasoluzioni. 2GR ve Marchioro da var onların ürünleri de kaliteli malzemelerden adi plastik değil.

Gerçekten çok iyi, 2GR'yi biliyordum ama Marchioro'yu ilk kez duyuyorum, eminim bu markanın ürünleri de kalitelidir.

vitakraft'ı türkiye'de eurogold üretiyor, eurogold'un kendi yeminden pek farkı olduğunu sanmıyorum. son paket dün bitti artık kullanmıyorum çok tozlu

Garden mix karışıma aspur koyup yulafı azaltsa güzel yemde sırf toh.orani yüzünden kullanmıyorum

Hocam standart akilli yemlikpere gore yem alma noktasi nasil standart yemlikte kuslar yem alirken zorlaniyor gibi geldi bana bu nasil fotograf atabikirseniz yem kismi nasil acaba
Daha rahat tabii hocam. Defalarca aldim elime baktim. Sta'nin distributoru ayni zamanda bu akyol kardeşler. Guzel marka. Taşima çantasi, suluğu, yemliği vs bi ton urununu kullandim ettim. Alinir yani..

Daha rahat tabii hocam. Defalarca aldim elime baktim. Sta'nin distributoru ayni zamanda bu akyol kardeşler. Guzel marka. Taşima çantasi, suluğu, yemliği vs bi ton urununu kullandim ettim. Alinir yani..
https://www.stasoluzioni.it/ burdan daha detayli gorebilirsiniz alacağiniz urunleri. Tum urunler mevcut değil tabii mağazada ama baya var yani.