Karadeniz Pet

Vitamin probiyotik yem satan site önerisi

monkemre1

Paylaşımcı Üye
hızlı güvenilir ve makul fiyatla satış yapan site arıyorum bildiginiz yerler varsa söyleyin yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarda bilgilensin bu konuda

petlebi de güzel diye biliyorum ama hiç alışveriş yapmadım yakında oradan kedi ve köpek maması alacağım bilgi veririm isterseniz

hızlı güvenilir ve makul fiyatla satış yapan site arıyorum bildiginiz yerler varsa söyleyin yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarda bilgilensin bu konuda
Öncelikle uzun uzun araştırmalarim sonucu en uygun gardenmix muhabbet yemini baybalıkpet satıyor 1 kg lik fiyatı 13 TL böyle bir fiyat bulamaz siniz bilginiz olsun

versele laga proby zyme probiyotik kullanan varmı daha önce

Ben alıcaktım ama sadece mamaya katılır yazıyordu fazla mama yemediği için tereddütte kaldım.Bütün ürünleri gibi iyi olduğunu düşünüyorum.

mama derken hazır mamalarmı yoksa kendi yaptıgımız yumurta mamasınada katılıyormu acaba onu merak ettim

Doğal yoldan karşılama taraftarı olduğunuzu hatırlıyorum hocam. Yetersiz mi geliyor? Akyol kardeşlerden alıyorum. Makul gördüm. Hep de onu söylüyorum. Diğerlerine de göz atın tabii.

Doğal yoldan karşılama taraftarı olduğunuzu hatırlıyorum hocam. Yetersiz mi geliyor? Akyol kardeşlerden alıyorum. Makul gördüm. Hep de onu söylüyorum. Diğerlerine de göz atın tabii.

kendi kuşuma aldıgım tek ürün versele laga nutribird P19 pelet yem,dediginiz gibi akyoldan aldım bendd 60 liraya 1 kilosunu..Probiyotik benim için değil.

kendi kuşuma aldıgım tek ürün versele laga nutribird P19 pelet yem,dediginiz gibi akyoldan aldım bendd 60 liraya 1 kilosunu..Probiyotik benim için değil.
Anladım hocam. Takip ediyorum monkunuzu maşallah. Görüşünüzü bildiğim için merak ettim. Pellet yem de karışık. Her kuş alışamıyormuş ve uzun sürüyormuş.

Anladım hocam. Takip ediyorum monkunuzu maşallah. Görüşünüzü bildiğim için merak ettim. Pellet yem de karışık. Her kuş alışamıyormuş ve uzun sürüyormuş.

evet çogu kuş hemen yemiyor normal yemine karıştıra karıştıra alıştırdık bizde

Geri