Karadeniz Pet

Vitrinden Kafes Yapımı / PVC Kafes Tipi

xLimon34x

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Uzun zamandır aklımda olan bir fikri sizlere danışmak istedim. Kullanmadığım bir vitrini uygun ölcüler de kafes haline dönüştürmek istiyorum bugün ara bölmeleri rafları yaptım tek eksiğim şuanlık tel. Hem ön tel hem de kafesin alt tabanı için tel/ızgara, bir de bildiğimiz çekmece tipi ızgara altlığı dışkı temizliği için. Nalburdan tel almayı düşünüyorum ama malzeme olarak kararsızım sizce ne almalıyım?

GDn8k2.jpg

Bu görselde ki kendim hazırladığım 1. bölmem ara rafları yeni yaptım gayet uygun olduğunu düşünüyorum iç tasarımı düzenleyeceğim raflar bayağı bir oturmuş durumda tek eksiğim tel.
Vitrin 5. bölmeden oluşuyor 2. bölmesi kendiliğinden hazır o 2 bölmede sadece kapaklar mevcut onları da çıkartacağım dilerseniz size yapılışını ve bitiş kısmını atabilirim. Tel uzunlamasına olucak şekilde yapacağım yatay olmayacak.

Kiminiz diyebilir yuvalık işini ne yapıcaksınız onu da düşündüm sağ tarafdan veya sol tarafdan yuvalığa girebilecek şekilde bir delik açacağım tahtanın yan tarafına yuvalığı tutacak bir askılık asacağım o şekilde yapacağım buna ek olarak bana tavsiyeler de bulunabilirsiniz veya sizin aklınıza gelip yapamadıysanız bu konudan yararlanabilirsiniz.