Karadeniz Pet

Yürüyemiyor ( Yardım lütfen )

veysel boz

Meraklı Üye
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar videodaki dişi 5-6 aylık civarı diğer 11 aylık 2 erkekle birlikte bi kaç aydır aynı kafestelerdi erkeğin biriyle eş almışlar 40 gün önce kafes tabanında yumurta gördüm yavruluk taktım hemen girdi içine 5 tane yumurta yaptı hiç biri çıkmadı 2 tanesini kırıp atmış diğerlerinide ben aldım. Burada bir hatam oldu dişi zaten ufak ayırmam gerekiyordu ayırmadım yuvalıkta takılıydı olmayan yumurtalarıda almamla birlikte akabinde 3-4 gün sonra tekrar yumurtlamaya başladı bu arada dişi tüye girdi mama ve vitamin takviyesi yapıyordum iyi görünüyordu 2 gün önce 3. yü yaptı tekrardan eve geldim akşam kendini kafesin tellerine asmış halsiz bi şekilde sonradan farkettim sol ayağı tutulmuş videodaki gibi sağ ayağı güzel kavrıyor ama sol ayağını sıkıyorum çekiyorum herhangi bi tepki vermiyor ayırdım başka kafese arada gagasıyla tellere çıkıyor gagasıyla asılı kalıyor yada tabanda yatıyor halsizlik biraz azaldı gibi yem yiyor su içiyor fakat ayağının üstüne basamıyor hep tabanda duruyor gerçekten yardımcı olucak konuyla alakalı ustalar ve hobidaşlar varsa mümkünse onlar yazsın herkese iyi akşamlar

Kusun popo kışmının resmini çekip yüklermişiniz yumurta dönmesinden şüphelendim. Ve b kompleksi damlatın ağzına

Başka birşey var gibi b kompleksi verin ve veterinere danışın geçmiş olsun.

Geri