Karadeniz Pet

Yaş, cinsiyet, ırk?

Mirage28

Yeni Üye
Yaşı ve cinsiyeti nedir? Mümkünse ırkını söyleyebilir misiniz.

Maşallah dişi kuşunuz 4 aylık civarında.
Yanına eş almayı düşünüyorum bir sorum olacak kuşum bana çok alıştı hemde aşırı baya elime geliyor başıma konuyor, kendini sevdiriyor başını okuyorum vb. yanına erkek alınca bu alışkanlığını unutur mu sizce bir nevi vefasızlık yapar mı? :)

Kocayı görünce de unutabilir. Sizin ilginize bağlı . İkisini de ele kola alıştırabilirsiniz.

Yapmaz dışarı saldığınızda tekrar sizinle olur merak etmeyin..

Yapmaz dışarı saldığınızda tekrar sizinle olur merak etmeyin..
Şimdi eş almam doğru olur mu? Çiftleşmeleri ne zaman olur? Yuvalık ne zaman takmalıyım? Ya da uzunca süre takmasam olur mu üreme yapmasınlar bir süre sadece arkadaşça takılsalar olur mu?

Kuş Dişi
Yaş 4-5 aylık
Irkı için kuyruk sonuna kadar yandan ve önden göğüs genişliği belli olacak şekilde çekin ayrıca üstten sırtını görebileceğim birer fotoğraf çekerseniz ırkını olabildiğince doğru söylemeye çalışırım.
Sağlıklı günler dilerim...

Kuş Dişi
Yaş 4-5 aylık
Irkı için kuyruk sonuna kadar yandan ve önden göğüs genişliği belli olacak şekilde çekin ayrıca üstten sırtını görebileceğim birer fotoğraf çekerseniz ırkını olabildiğince doğru söylemeye çalışırım.
Sağlıklı günler dilerim...
4 aylık mı 5 mi kesinlik var mı?

Şimdi eş almam doğru olur mu? Çiftleşmeleri ne zaman olur? Yuvalık ne zaman takmalıyım? Ya da uzunca süre takmasam olur mu üreme yapmasınlar bir süre sadece arkadaşça takılsalar olur mu?

Kuşunuz 4 aylık 7.8 aylık erkek alabilirsiniz bu dönemde zaten çiftleşme olmaz 4 veya 5 ay sonra dişi kendini hazır hissettiğinde çiftleşme gerçekleşir. Şimdilik Yuvalık takmamıza gerek yok yaz bitimi takarsınız..

Kuşunuz 4 aylık 7.8 aylık erkek alabilirsiniz bu dönemde zaten çiftleşme olmaz 4 veya 5 ay sonra dişi kendini hazır hissettiğinde çiftleşme gerçekleşir. Şimdilik Yuvalık takmamıza gerek yok yaz bitimi takarsınız..
Anladım yani erkek kuş dişiden hep 4-5 ay büyük mü olmalı?

4 ay civarı bir dişi kuş bence 4 ay kadar bekleyin sonra yanına bir erkek alın

Uzun süre tek yaşayan dişilerde çiftleşme nadir görülür 7.8 aylık erkek şu an için uygundur..

Geri