Karadeniz Pet

Yaşlari kaç ve üretime uygunmudur

TimPo

Meraklı Üye
kuşlarim bunlar

Ekli dosyalar

• 20161215_234543.jpg
    20161215_234543.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 39
  • 20161215_234400.jpg
    20161215_234400.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 38
Biz birini erkek burini kiz diye aldik erkeyin ceresi mavi kizin beyaz benim bildigim cere mavi olunca erkek olmuyormu

sağdaki mavi kuşun burun delikleri etrafı beyaz o da dişi yeşil kuşta dişi

Ama ya yav××××× petshop ikisini disi vermis off

Ama bunlar opusuyorlar falan ya olamaz suan hayallerim suya batti

Hem yaş açısından, hem de cinsiyet açısından uygun değil. Kuşların ikisi de dişi ve daha erişkin değiller.

Ben bunlarida çift diye biliyordum ya

dişi dişiye erkek erkeğe yem kusar kaşır hepsi olabilir dişilerden birini değiştirin

Bir disi cok sisman yağ baglamis gibi ve kanatlari falan biraz daha kotu duruyor yesilden bahsediyorum mavi daha ufak duruyor onunyaninda yesili vereyim o zaman demi

Iki erkegi cift diyerek ayni kafese koymus petshop sahibi taniyorum ikiside erkek diyince gozum gormuyor olmustur hata dedi :D cinsiyet bilgimiz yoksa kuslar yavru verecek diye aylarca belki yillarca bekleyecegiz :(

Aynen oyle simdi bunlarin 2 side disi ve 3 4 aylikmi

Yesil digerine gore daha iri anneme bunlar cek bunlar o yuzden iri demisler dogrumudur peki

Ah keske ben almaya gitseydim kakalamislar bize 1 aydir bizde nerdeyse 2 side

Yesil digerine gore daha iri anneme bunlar cek bunlar o yuzden iri demisler dogrumudur peki
Onlara kalsa cek hollanda jumbolar siniflandirmalar bana sacma geliyor fazla para kazanmanin kılıfı onemli olan saglikli olmalari yavru almak mi istiyorsunuz ciftden

Evet diyer ciftim 2 yumurtasini yamis

Evet diyer ciftim 2 yumurtasini yamis
Daha once yavru vermis bir cift alin iyi ciflerde suan kuluckadadir dortdortluk cifti zor bulursunuz yada bir erkek bir disi yavru alip siz yetistirin es tutmalari kolay olur 7 8 ay beklersiniz ama deger karar sizin