Karadeniz Pet

Yaklaşık 2yasindaki gri muhabbetimi ucretsiz iyi birine vermek istiyorum

Aycell

Yeni Üye
Merhabalar..yaklasik 2yasinda olan gri muhabbet kusumu ücretsiz vermeyi düşünüyorum..kendisi dişidir..elime gelmiyor..cok ürkek....alisamadi bana..3aydir bende..sanırım arkdsa ihtiyaci var yada bir erkek kuşa..ben de 2 kuşa bakamam..erke kusuna dişi kus arayan varsa yazsn burdan..üzülüyorum onun bu haline..cok sessiz..boynu bükük duruyor..baska carem yok..yada bir fikir verebilirmsnz

Tek kuşa bakmakla iki kuşa bakmak arasında gerek zaman gerek külfet olarak bir fark yok.
Bence yanına bir erkek kuş alın bence

Tek kuşa bakmakla iki kuşa bakmak arasında gerek zaman gerek külfet olarak bir fark yok.
Bence yanına bir erkek kuş alın bence
Haklisinz bir fark yok ama ben bakamamki yavrulari olur falan cok zor..elime bile alamiyorm kusumu daha isiriyor cadı sagolsun..ama ewlat gibiya insan alisiyor..nasl vazgececem..ama yazık onunda bi cani var oyle tek basina yasayamz

Hangi şehirdesiniz?Aynı yaş grubunda arkadaşlık edeceği kuşlarım var ben sahiplenebilirim iyi de bakarım zaten sürekli irtibatta oluruz ankaradysanız tabi..Bizim ev kuşların gibi bişey biz daha çok misafiriz:))

iyi akşamlar antalyadan yazıyorum 1 çift muhabbet kuşumuz vardı dişi öldü başka bir dişi aldık ve dişi yi tekrar degiştirdik ufaklar bizimki erkek 11-12 aylık gibi aldıgımız dişi yavru gibi duruyor.biraz yetişkin arıyordum antalyadansanız kuş için konuşabiliriz herşeyin hayırlısı teşekkürler

iyi akşamlar arkadaşlar 11-12 aylık erkek muhabbet kuş var dişi öldü yeni dişi aldım ufak diye 2. kez degiştirdik forumlardaki incelemeye göre dişi kuş 4-6 aylık gibi pozisyonda bizim erkeğe uygunmudur erkek kur yapıyor (erkek hevesli) dişi pek pas vermiyor ilerde eş olabilirmi

2 yaşında erkek kuşumuz var yanına iyi bir eş olabilir istanbuldaysanız sahiplenebilirim

Merhabalar..yaklasik 2yasinda olan gri muhabbet kusumu ücretsiz vermeyi düşünüyorum..kendisi dişidir..elime gelmiyor..cok ürkek....alisamadi bana..3aydir bende..sanırım arkdsa ihtiyaci var yada bir erkek kuşa..ben de 2 kuşa bakamam..erke kusuna dişi kus arayan varsa yazsn burdan..üzülüyorum onun bu haline..cok sessiz..boynu bükük duruyor..baska carem yok..yada bir fikir verebilirmsnz
Yer neresi hocam

Geri