Karadeniz Pet

yardımcı olurmusunuz :)

Murat_1

Yeni Üye
merhabalar,saat 8 akşam 6 arası evde kimse olmuyor.3 aylık mubişimi serbest bıraksam bir sıkıntı olurmu.Tam salayım diyorum sabah sonra birşey olur korkusu :)

Ben evdeyim salıyorum yinede kafesin üstüne oyle duruyorlar bilemedim ama kendi kafesten çıksın çıkışı girişi öğrenir ilk zamanlar siz evdeyken salın bakın konacak yerleri odayı öğrensin ben açıp odadan cikiyorum rahat takılsınlar diye zaten belirli yerlere konuyorlar avize kitaplık gibi siz bilirsiniz eğitmek istiyorsanız tek kalsın ama yalnızı olmasin isterseniz arkadas alin

Ben evdeyim salıyorum yinede kafesin üstüne oyle duruyorlar bilemedim ama kendi kafesten çıksın çıkışı girişi öğrenir ilk zamanlar siz evdeyken salın bakın konacak yerleri odayı öğrensin ben açıp odadan cikiyorum rahat takılsınlar diye zaten belirli yerlere konuyorlar avize kitaplık gibi siz bilirsiniz eğitmek istiyorsanız tek kalsın ama yalnızı olmasin isterseniz arkadas alin
Yorumunuz için teşekkürler,bugün 2-3 saatliğine biryere kadar gitmiştim evden çıkarken kafesden salmıştım test edeyim dedim.Geldiğimde kendi başına girmişti :)

Geri