Karadeniz Pet

Yardımcısı olursanız sevinirim

Tarumd

Meraklı Üye
Arkadaşlar dün bir yakinimda bakamadigi için bir çift kus acaba erkek kizismismi dişi yavruymus onu ogrendimde erkek ne alemde bir yardım edin

Ekli dosyalar

• 20170216_150513.jpg
    20170216_150513.jpg
    319.5 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170216_150453.jpg
    20170216_150453.jpg
    258.3 KB · Görüntüleme: 22
Erkek kuşlar genelde hazır oluyor zaten. Kuşunuz hazır sayılacak gibi duruyor.

Merhaba kuşların cinsiyeti hakkınsa birşey diyemem ama kuşların kafesini mutlaka dezenfekte edin yani kuşlar ve yedikleri yem gaga tası hariç herşeyi çamasır sulu suda (birkaç damla )yıkayın lütfen bir de lütfen tahta tünek kullanın not kuşları da elma sirkeli suyla spreyleyin yani banyo yaptırın not kusura bakmayın bu konuda çok hassasım

Merhaba kuşların cinsiyeti hakkınsa birşey diyemem ama kuşların kafesini mutlaka dezenfekte edin yani kuşlar ve yedikleri yem gaga tası hariç herşeyi çamasır sulu suda (birkaç damla )yıkayın lütfen bir de lütfen tahta tünek kullanın not kuşları da elma sirkeli suyla spreyleyin yani banyo yaptırın not kusura bakmayın bu konuda çok hassasım
Kafeslebbirlikte dun geldi kuşlar kafes yarın değişecek diğer çiftinin tünelleri tahta bunlar yeni geldi bana

Tarumd nickli arkadaşım kafes cidden değişmeli zaten çok yıpranmış.. resimlerden kısmen anladığım kadarıyla da kafes ebatı da küçük gibi geldi.. kafesi yenilerken bunu da dikkate alın olurmu.. hayırlı olsun ömürleri bol sağlıklı olsunlar inş..

Kafes değişecekse bişey diyemem tabii :)ben 15 günde 1 tüm kafesi temizliyorum herkesin kuşu sağlıklı olsun istiyorum :D

Tarumd nickli arkadaşım kafes cidden değişmeli zaten çok yıpranmış.. resimlerden kısmen anladığım kadarıyla da kafes ebatı da küçük gibi geldi.. kafesi yenilerken bunu da dikkate alın olurmu.. hayırlı olsun ömürleri bol sağlıklı olsunlar inş..
Sagolun kuslari dun akrabam bakamadigi için getirdi benim de bir çiftin var bu gelen kafes tam anlamıyla enkaz ama şu an elinde kafes yok mecburen yarına kadar bu kafeste kalacaklar duyarlılığını için teşekkürler

Geri