Karadeniz Pet

Yardım edin nolur :(

M

mavioğlum

Guest
Kuşum 8 yaşında dengesini sağlayamıyor ayaklarını sürekli gagasıyla dokunuyo kaşır gibi yemini yiyor suyunu içiyor patates elma marul gibi şeyler verdim bi faydası olır diye suyuna da limon damlattım birkaç damla ama sürekli düüyor yere ayaklarında şişlik yok korkuyorum nolur yardım edin :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Denge sorunu yaşyor sanırım bir yere falan mı çarptı hızlıresim.comdan fotoğraf paylaşırmısınız yaşı da bayağı var çok geçmiş olsun

Denge sorunu yaşyor sanırım bir yere falan mı çarptı hızlıresim.comdan fotoğraf paylaşırmısınız yaşı da bayağı var çok geçmiş olsun
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
biraz öncede olduğu yerde sallandı kanatlarını açıp düşmemek için çırpındı sürekli ayaklarını tırnaklarını özellikle gagası ile kaşıyo bildiğim kadarıyla bir yere çarpmadı çok korkuyorum birşey olacak diye :( ilginiz için teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rica ederim belki bir şok atlatmış falan olabilir heyecana korkuya gelemiyorlar fotoğraftan gördüğüm kadarıyla bir sıkıntısı yok maşaallah güle güle besleyin

Şuan aynı durumda mı her zaman böyle mi akşamdan beri mi böyle

Şuan aynı durumda mı her zaman böyle mi akşamdan beri mi böyle
Dün daha kötüydü dünden beri böyle açıkcası pek fazla ilgilenemiyorum onunla dün oynamak istedim titriyordu kabarmış korktum sonra ayağıyla oynamaya başladı sürekli gece çok kötüydü düşüyordu hep bugün düne göre daha iyi ama korkuyorum

Keşke bir veterinere götürseydiniz düne göre daha iyi ise toparlayacaktır inşaallah. Geçmiş olsun

Geri