Karadeniz Pet

yardımınızı esirgemeyin..Kuşumun cinsiyeti ve ırkı nedir..??

huysuz

Yeni Üye
Huysuzun çeresinde beyaz bir kabartı oluştu.. Hayırdır..

ARKADAŞLAR MUHABBET KUŞUMUN ÇERESİNDE BEYAZ BİR KABARTI OLUŞTU.. ENDİŞELENMEK GEREKLİMİ.. BİR HASTALIKMI? teşekkürler..http://www.muhabbetkusu.com.tr/images/smilies/confused.gif

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:22 -->-> Daha önceki mesaj 22:07 --

bilgisi olan lütfen paylaşırmı..

mantar olabilir. veterinere gösterin

Mantar gibi görünmüyor. Mantar olsa dağılırdı. Veterinere götürmenizde fayda var. Bir şey daha belirtmek istiyorum konuyu yanlış yere açmışsınız.

Mantar gibi görünmüyor. Mantar olsa dağılırdı. Veterinere götürmenizde fayda var. Bir şey daha belirtmek istiyorum konuyu yanlış yere açmışsınız.

teşekkürler bilgilendirmeniz için.. konu aç ma hakkında da bilgi verirseniz düzeltmek isterim. (yanlış yere konu açtığımdan bağsediyorsunuz.. konu açmak bile başlı başına problem.. çok uğraştım ve derdimi ancak paylaşabildim.. birde doğru konu başlığını nasıl yapacaktım bilemiyorum)))) http://www.muhabbetkusu.com.tr/images/smilies/rolleyes.gif )

konunuzu Sorularınız ve Cevaplarımız kategorisine taşıdım

yeşil kuşumun çeresinde bir hastalık mı var?

arkadaşlar aşağıdaki kuşumun cinsiyetini öğrenmek istiyorum...

arkadaşlar bu kuşumumda cinsini öğrenmek istiyorum yardımlarınız için teşekkürler.çereye dikkat arkadaşlar nedir bu?

bu kuşumun çeresin de bir problem mi var? ne dir bu beyaz çıkıntı? ayrıca ırkı nedir?

mavi kuşumun da cinsiyetini öğrenmek istiyorum. teşekkürler.

Yeşil erkek beyaz dişi. Ceresinde ki durumu bilmiyorum hiç ustalar cevap verecektir veterinere gitmekte fayda var.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Yeşil erkek beyaz dişi. Ceresinde ki durumu bilmiyorum hiç ustalar cevap verecektir veterinere gitmekte fayda var.

teşekkürler görüşleriniz için... beyaz kuşuda erkek diye sattılar bize.. şüphe ediyorum..

Beyaz kesin dişi cere beyaz petshop yerine hobici arkadaşlardan almanız daha iyi olur hem sağlıklı hem uygun fiyata. Forumda satış bölümü var bakabilirsiniz. İyi Forumlar

Beyaz kesin dişi cere beyaz petshop yerine hobici arkadaşlardan almanız daha iyi olur hem sağlıklı hem uygun fiyata. Forumda satış bölümü var bakabilirsiniz. İyi Forumlar

teşekkür ederim... ama foto da beyaz görünüyor açık lila rengi çeresi.. ve daha yavru... ben de az çok anlıyorum ama.. satıcı büyüğüdüğünde daha koyu mavi olur demişti.. ama yeşil erkek kuşum ona sanki kur yapıyor gibi)) gerçi ikiside bebe..

Burun delikleri çevresi beyaz olduğuna göre yani en azından foto dan öyle gözüküyor dişi. Kur yapma aynı cinslerde de bi süre olabiliyor ona göre ayırt etmek zor cinsiyeti. Ama eğer kavga etmiyorlar ise beraber büyüsünler eş tutarlar zamanla.

aynı konularınız birkaç defa açmayınız birleştiricem konularınızı

teşekkürler.. evet çere burun delik çevreleri bembeyaz.. diger yanlarda lila... dişi.. doğru söylüyorsunuz bencede.. satan arkadaşa teslim etmek istiyorum.. çünük yeşil kuşum ırk olarak daha iri.. ama ne ırkı bilmiyorum.. ona uygun ırk almak istiyorum bir yıl sonra ( dişi) , siz ce mantolu bir ırkla çiftleşirmi yeşil kuşum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:09 -->-> Daha önceki mesaj 01:07 --

kusura bakmayın.. video buldum seyrettim ve doğru yolu ancak buldum konu açma hakkında.. sizden önce ben yanlış yere koyduğum mesajı silmek istedim ama... malum silemedim.. nasıl silineceğini anlayamadım.. video da da anlatılmıyordu.. özür..

Yerli gibi yeşil kuşunuz ustalar net cevap verir benim tahminime göre. Olabilir tabi yavrular mantolu yerli kırığı olur yanlışım varsa affola siz bilirsiniz :)

Yerli gibi yeşil kuşunuz ustalar net cevap verir benim tahminime göre. Olabilir tabi yavrular mantolu yerli kırığı olur yanlışım varsa affola siz bilirsiniz :)

arkadaşım hakkını helal et ... yapmış oldgun yardım için.. bu arada bu ustalar nerde yaşarlar.. onlara nasıl ulaşılır??)) bir göz atsalar ALLAH rızası için.

Helal olsun ne demek. Ama imkanınız varsa kuş eşini kendi seçsin iri olmasından çok böylelikle daha sağlıklı olur yanına bir iki dişi atın birini seçer .

hmm.. bunun için kuşu petshop a götürmek ama.. hastalık kapar diye de korkmuyor deilim.. neyse bi gele o zamanlar da.. ozaman konu açar tavsiyeleri dinlerim...

Kuşların içine atmazsınız petshopta beğendiğiniz sağlıklı dişileri sizin erkeğin yanına atarsınız o birini seçer öpüşürler genelde böyle bir durumda.

Geri