Karadeniz Pet

yavru almak istiyorum

V

volkanixxx

Guest
arkadaşlar sonradan aldığım ve 1 haftadır farklı kafeslerde tuttuğum erkeği aynı kafeste birleştirdim
ilk sonuçlar hiç kavga etmediler,birbirlerinin kafalarını ve gıgılarını okşamaktan başka birşey yapmadılar.

dişide kafes kıskançlığıda yok çok uysal
dişim yerli sarı yeşil
erkeğim boylu poslu bembeyaz bir çekoslovak.

farklı yapabileceği birşey varmı yavru almak istiyorum arada salmalımıyım bilgi vermenizi rica ederim.
saygılarımla.:rolleyes:

Hocam benim size önereceğim tek şey; kuşlarınızın üzerine fazla titremeyin. Verin mamasını, vitaminini, yemini - suyunu daha sonra izleyin onları. Ne kadar ilgi gösterirseniz o kadar çok strese girerler, asın yüksek bir yere günde bir defa sadece siz kontrol edin bu saydığım şeyleri daha sonra kendiliğinden yavru çıkartır. Hatta siz bile şaşırırsınız :)

arkadaşlar teşekkür ederim öncelikle,şunu da merak ediyorum uçmalarından keyif aldığım için salıyodum acaba salmamammı gerekir yada yada minumuma indirmemmi gerekir
birde çiftleştiklerini gördükten nezaman sonra yumurta beklemeliyim ve yuvalık koymalıyım.

bende şuan 5 tane kuş var hepsini her perşembe salarım genelde bir sosyalleşme oluyor normalde hepsi kendi kafeslerinde duruyor . çiftleştiklerini görmeden önce yuvalıgı takman gerekir kuşlarının gaga renkleri davranışlarına göre buna karar vermelisin şuan kac aylık kusların ?

yavru almak istiyorsan. yapacağın şey 1 çift daha alman. ben tek olarak cok kuş besledim yavru almak cok zor ( önceden yavru vermemişse) ama 2 çift olduğu zaman bu kuşlar daha verimli oluyor

yavru almak istiyorsan. yapacağın şey 1 çift daha alman. ben tek olarak cok kuş besledim yavru almak cok zor ( önceden yavru vermemişse) ama 2 çift olduğu zaman bu kuşlar daha verimli oluyor

erman bey neye dayanarak bu öneride bulundunuz ?

Geri