Karadeniz Pet

Yavru dişi kokusuz yem kusma sorunu yardım

cetu

Meraklı Üye
3 aylık dişi kuş 2 gün önce günde birer defa uzun süreli olmamak ve kokusuz olmak suretiyle yem kustu. Kafeste kum mevcut. Erkekle ayırdım. Bugün yine yaptı. Sabah bir ara yemliğe girip önce eşeledi yemleri döktü sonra çıkmak bilmedi intihar eder gibi. Kıpırdamadı uzun süre. Elimle çıkardım tabanda durdu. Erkek kuşu kafes üstüne koydum tüneğe çıktı belliki erkekten ayrılmak istemiyor ancak kustuğu için ve sebebi bilmediğim için ayırmak zorundaydım. İlk konuda kimse dönmedi bilgisi olanlar yardımcı olursanız sevinirim. Dışkı resmi ve kusma fotosu paylaşıyorum. Koku olmadığı için kursak mantarımı emin değilim. Dışkı renk borakınca bugün suluğa avidiare koydum elimde triflukanda var ancak gereklimi bilmiyorum. Kuş hareketli azda olsa yiyor ama neden oldu bu kusmalar endişeliyim.
Kusma videosu : https://streamable.com/38x177

Ekli dosyalar

• 375480C6-895B-45AE-8415-BC1F34C41FE9.jpeg
    375480C6-895B-45AE-8415-BC1F34C41FE9.jpeg
    327.2 KB · Görüntüleme: 12
Salyasız kokusuz kusma tıkır tıkır yemler atıyor ağzından böylemiydi sizinde? Ne sıklıktaydı?
evet oleydı ben veterneterne goturdum mıkostatın ısımlı ılac vermısdı 5 gun kullandım cok sukur ıyı mantarların bazısı kokusuz olabılıyo

Geri