Karadeniz Pet

Yavru erkek kuşum vitamin koyduğum suyu çok içiyor

Recai SULAMİS

Moderatör
Yönetici
Yavru erkek kuşum vitamin koyduğum suyu çok içiyor neden olabilir dışkısında Bi sıkıntı yok ama rengi biraz yeşil ve sarı gibi geliyor lütfen yardım edin acil!!!!!!

Kullandığınız yem nedir fotoğraf eklermisiniz. Vitamini Haftada 2 defa verin diğer günler temiz su günlük verin demiştim diğer konuda.

Kullandığınız yem nedir fotoğraf eklermisiniz. Vitamini Haftada 2 defa verin diğer günler temiz su günlük verin demiştim diğer konuda.
Evet hocam hatırlıyorum bugün suluğuna vitamin koydum çok su içiyor, yemlik markası ise garden mix yavru yemi hocam

Dediğim gibi fazla vitamin zararlı olur haftada 2 gün verin yeterli olur.

Su tüketimini bugün akşam tekrar yazarmısınız halen çok içiyormu merak ettim

tadı hoşuna gitmiştir :)

Su tüketimini bugün akşam tekrar yazarmısınız halen çok içiyormu merak ettim
Abi bugün okula gitmeden önce baktım doluya yakındı şimdi geldim baktım neredeyse yarılamış içmiş baya hasta mı acaba bönreklerde sıkıntı mı var acaba

Dışkısı nasıl sulumu

Floryadaki veterinere gittik bir kaç gün önce bütün bildiklerimiz yanlış maalesef kesinlikle vitamin kullanmamalıymışız kuşların bünyelerine zarar veriyormuş kimyasal ürünler oldukları İçin bol bol sebze meyve

Dışkıda normal sulu değil içtiği su nereye gidiyor korkutmak istemiyorum ama acaba kuşta kuruluk hastalığı başlangıcı felan olabilir mi? Ustalar ne düşünür sormak lazım siz kuşun resmini ve dışkı resimlerini atın ustalar baksın @umitFB @Ayhan OTÇUOĞLU

Floryadaki veterinere gittik bir kaç gün önce bütün bildiklerimiz yanlış maalesef kesinlikle vitamin kullanmamalıymışız kuşların bünyelerine zarar veriyormuş kimyasal ürünler oldukları İçin bol bol sebze meyve

Bunu veterinermi söyledi :) Bizim bütün bildiklerimiz yanlış ama onun bütün bildikleri doğrumu sence. Benden sana tavsiye her veterinerin her söylediği doğru değildir ;)

Abi bugün okula gitmeden önce baktım doluya yakındı şimdi geldim baktım neredeyse yarılamış içmiş baya hasta mı acaba bönreklerde sıkıntı mı var acaba

Vitaminler de meyve aromaları vardır ve tadı kuşların hoşuna gider fazla içebilir. Benimki de vitaminli suyu fazla içiyor sıkıntı yok. Ama günde yarım suluk su içemez kesinlikle. Ya suluk çatlak akıtıyor, yada diğer arkadaşların dediği gibi sulukta yıkanmaya çalışıp döküyordur. Abartılıcak bişey yok ;)

Bunu veterinermi söyledi :) Bizim bütün bildiklerimiz yanlış ama onun bütün bildikleri doğrumu sence. Benden sana tavsiye her veterinerin her söylediği doğru değildir ;)
Bilmiyorum bana doğru gibi geldi her veteriner olmadığı İçin İstanbul’un en iyi veterinerine götürmeye çalıştım pelet yem son zamanlarda araştırıyordum mesela kabuklu yem genel olarak karbonhidrat olduğu İçin sürekli makarna yediğinizi düşünün dedi mantıklı geldi herkesin kendi kararı yapacak birşey yok

Birde bütün bildikleriniz yanlış demedi sadece vücutları İçin nasıl beslenmeleri gerek ondan bahsetti

Geri