Karadeniz Pet

Ankara Yavru erkek muhabbet kuşu

insanicly

Yeni Üye
Merhaba, Ankara içi muhabbet kuşu arıyorum. Yavru olması ve elimize alışmasını istiyorum. Hobi amaçlı bu işi yapan temizliğe ve sağlığa önem veren bir kişiden almak istiyorum.
Teşekkürler.

Merhaba, Ankara içi muhabbet kuşu arıyorum. Yavru olması ve elimize alışmasını istiyorum. Hobi amaçlı bu işi yapan temizliğe ve sağlığa önem veren bir kişiden almak istiyorum.
Teşekkürler.
Merhaba Ankara Keçiören de 4 tane yavrumuz var düşünürseniz ele alışkınlar petsop değil evimixde yetiştiriyoruz ilk yavruları kuşlarımızın güzel bakımlılar... Çek muhabbet kuşları...

sahibinden-com-20200509-121707

Birer aylık aralarında ikiser gün var. Ev de yetiştiriyoruz güzel büyüdüler,sağlıklı 4 üde, petsop kuşu falan değiller... İkisi yuvadan yeni çıktı yem yiyorlar.. ikisi henüz anne bakımında ama bi kaç güne onlarda çıkarlar. Onlarında birisi yeşil birisi mavi aynı renkler yani..

Teşekkürler nasıl vericez bilemiyorum ama umarım iyi birilerine gider petsop un onünden bile geçirmek istemiyorum :( babamızın resmi buda
IMG-20200501-163704 IMG-20200504-223712

Maşallah yavru benim babaya çok benziyor onun gibi üretim makinası olur insallah

IMG-20200508-164657

Son düzenleme:
Geri