Caner12345

Aktif Üye
24 Kas 2018
31
3
8
27
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Merhaba arkadaşlar marta askerim nisan gibi askerliğim bitecek istanbulda olacam yavru kuş sahiplendirebilecek varmı elazığa getirecem dönüş uçakla olacak dayanırmı 1 saatlik yolçuluğa oturduğum şehirde güzel kuş yok küçük yer

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Moderator
Muhabbet Kuşu Üreticisi
27 May 2013
10,773
698
113
İstanbul/Pendik
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Cennet P., Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Dayanmasina dayanir tasima kafesi alirsiniz rahat gider otobüsle bile yollayan var ancak ucak alirmi bilemem

Tepkiler: Caner12345

gamze arat

Profesyonel
12 Ocak 2015
557
67
28
uçaklar evcil hayvan taşıyor. thy vs. hangi firmayla gidecekseniz evcil hayvan taşıma bölümünde gerekli açıklamaları yapmışlar. her firmanın şartları farklı. küçük taşıma kafesleri var. isterseniz onlardan alabilirsiniz. ya da uygun ölçülerdeyse kendi kafesini de kullanabilirsiniz. kuşu kargo bölümüne koymuyorlar, kabinde yanınıza alıyorsunuz.kucağınızda gidiyor. uçuştan belli bi saat önceye kadar bildirmeniz gerek evcil hayvanınızın olduğunu. check in sırasında da bi miktar ücret ödemeniz gerek kuş için. yine internet sitelerinde yazar ne kadar ödeyeceğiniz. ben kuşum için veterinerden 'yapılan muayene sonucu uçmasına engel yoktur' gibi bişey yazan bi kağıt da almıştım. kuşların aşısı falan yok sonuçta. yine de ne olur ne olmaz diye aldım hiç bakmadılar. uçakla çok ekstrem durumlar dışında bi sorun olmaz. en rahat gidebileceğiniz ulaşım aracı.

mutluş

Profesyonel
16 Eyl 2018
759
170
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
75 tl gibi bir ücreti var diye biliyorum.yalnız ünal vlog diye bir kanal var orada adam bunun videosunu bile çekmiş.ona gözatmanızı öneririm.bence hayvan sizle birlikte yolculuk edecekse tamam ama sizle birlikte yolculuk etmeyecekse sıkıntılı olur.

Caner12345

Aktif Üye
24 Kas 2018
31
3
8
27
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar duruma göre bakacam :)