Karadeniz Pet

Yavru kuşumun ayağı böyle şiş neden?

Ben bilmem

Yeni Üye
Ek de ki fotoğraf gibi hir parmağı şiş. Ayaklarına dışkıları yapışmıştı bende geçen gün temizledim acaba parmakları hep dışkıyla kaplıydı ondan mı oldu yuvada birbirlerini eziyorlar yoksa ondan? Veya başka bir şey mi acaba?

Bir de yavruların birinin gagasınfa çok az siyahlık var diğerlerinin gagasi simsiyahken onun ki çizgi şeklinde çok az. Bir sorun teşkil edermi normal mi?

Cevap verirseniz çok teşekkür ederim^^
eaef077a3d0b867ba902dce1adca4de1.jpg
cd9af0bb59a7a8122373bd5a65775851.jpg

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Parmağında iltihap oluşmuş parmağını oksijenli su ile temizleyin günde 2 veya 3 defa ve parmağına furacin veya teramcyn sürün tüneğini kafesini ve tüm ekipmanları dezenfekte edin 1 hafta uygulayın tedaviyi ilk gün 3.ve 6 gün dezenfekte tekrar tekrar yapılacak

Parmağında iltihap oluşmuş parmağını oksijenli su ile temizleyin günde 2 veya 3 defa ve parmağına furacin veya teramcyn sürün tüneğini kafesini ve tüm ekipmanları dezenfekte edin 1 hafta uygulayın tedaviyi ilk gün 3.ve 6 gün dezenfekte tekrar tekrar yapılacak
Tamam çok teşekkür ederim

Ama kuş yavru yuvada çok pisliyolar onun için ne yapmam gerekiyo?

Kusura bakmayın bir şey daha sorucam kremi nasıl uygulamam gerekiyor gunde bir fln mı o kısmı anlayamadım da?

Ama kuş yavru yuvada çok pisliyolar onun için ne yapmam gerekiyo?

Yuvaya pisleme olur yavru iken yuvalığa talaş veya mısır granülü koyun dışkıyı emecektir günde 2 defa parmağına sürün diye yazmıştım ama geç gördüm sorunuzu durumu nedir nasıl oldu tedavi uygulandı mı

Yuvaya pisleme olur yavru iken yuvalığa talaş veya mısır granülü koyun dışkıyı emecektir günde 2 defa parmağına sürün diye yazmıştım ama geç gördüm sorunuzu durumu nedir nasıl oldu tedavi uygulandı mı
Durumu iyi evet iyileşti çok şükür yeme ayardım artık iştahıda iyi uçmayı geliştirmeye çalışıyo bubaralar bol çarpıyo [emoji23]

Geri