Karadeniz Pet

Yavru kuşumuzun boğaz altında şişlik

Özgürr

Yeni Üye
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.. yaklaşık 4_5 gün önce bir yavrumuz ondan iki gün sonra ikinci yavrumuz kuluçkadan çıktı.. fakat yavrumların boğaz altında şişlikler var sanırım yem birikintisi gibi.. bu normal mi? ilk defa yavrumuz oldu açıkçası biraz da acemiyiz. Bu şişkinlik bizi rahatsız etti.. napabiliriz? Bu durum normal mi? Şimdiden hepinize teşekkür ederim
IMG_20201111_205902.jpg

O şişlik dediğiniz yerden kasıt kursaktan bahsediyorsunuz herhalde. Boğazlarında bir şişlik yok. Anne baba da çok güzel beslemiş yavruyu iyi durumda.
Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum 🙏Forumda yeniyim fotoğraf attım ama görebiliyor musunuz bilmiyorum. İlk defa olunca acemi kaldık ve bu şekilde olması da normal gelmedi biraz da heyecan yaptık ☺️ peki anneye normal yem dışında tavsiye edebileceğiniz bişey var mıdır!

Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum 🙏Forumda yeniyim fotoğraf attım ama görebiliyor musunuz bilmiyorum. İlk defa olunca acemi kaldık ve bu şekilde olması da normal gelmedi biraz da heyecan yaptık ☺️ peki anneye normal yem dışında tavsiye edebileceğiniz bişey var mıdır!
Kafeslerinin ve kuşların fotoğrafını atarsanız size detaylı bir liste yaparım tabii ki.

Geri