Karadeniz Pet

Yavru kuşumu nasıl kendime alıştırırım

• Konbuyu başlatan alimert96
  • Başlangıç tarihi
A

alimert96

Guest
4 gün önce yavru muhabbet kuşu aldım yaklaşık 1 aylık ilk muhabbet kuşum diyebilirim. 1 gün önce çok kaşındığı için elime aldım kanadına felan dokundum açtım ve benden şuan çok korkuyor kendime nasıl alıştırırım nekadar sürede bana alışır şimdiden teşekkürler

kardeşim kuş elle tutulmaz bunu bilmiyorsundur anlarımda kanadını çekip açmak ne oluyor bundan sonra sakın elinle tutma ona ilgi göster biraz alıştıktan sonra elinden yem yedir bir bakacaksın omzuna gelmiş ama sakın tutma

kardeşim kuş elle tutulmaz bunu bilmiyorsundur anlarımda kanadını çekip açmak ne oluyor bundan sonra sakın elinle tutma ona ilgi göster biraz alıştıktan sonra elinden yem yedir bir bakacaksın omzuna gelmiş ama sakın tutma

kanatlarını çok kaşıyordu açıp parazit varmı diye baktım yoksa hayatta öyle birşey yapmazdım ona nasıl ilgi gösterebilirim ne gibi şeyler söylemeliyim?

kanatlarını çok kaşıyordu açıp parazit varmı diye baktım yoksa hayatta öyle birşey yapmazdım ona nasıl ilgi gösterebilirim ne gibi şeyler söylemeliyim?

anladım bir daha ki sefere incelersin kaşınırken falan bakarsın ilgi göstermekten kastım onunla konuş içini dök ona zamanla alışacaktır :)

Geri