Karadeniz Pet

Yavru Kusumun kuyruğu aşağıda

Zehrah

Meraklı Üye
Yavru Kusumun neden kuyruğu aşağıda çok dikkat çekti merak ettim bı sorun mu var kırık mı nedir daha hiç salmadim dışarıya yarımcı olurmusun uz cinsiyetini de bilmiyorum

Ekli dosyalar

• _20171206_195815.jpg
    _20171206_195815.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,022
  • _20171206_195919.jpg
    _20171206_195919.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 951
  • _20171206_195854.jpg
    _20171206_195854.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,203
Lütfen biriniz bakan kuşum az önce kuyruğunun üzerine düştü bu sefer kuyruğu isyedgm yöne alabiliyorsun kirildimi ne yapmam gerek

sorun var gibi durmuyor hareketlerinde azalma kabarma sürekli uyuma oluyor mu

kuyruk kolay kolay kırılmaz ama kırıldıysa da kendi çeker alır onu kullanmadığı durumlarda ya da düzeltir onu zaten alttan uzamaya başladığında kendiliğinden düşer de resmi var düştükten sonra

Son hali böyle ben alalı zaten 4 gün oldu genel de uyuyor bazen simariyor ama ben kuyruğa istediğim gibi yön verebiliyor um bagirmiyor ama bilmiyrum

Ekli dosyalar

• _20171206_211903.jpg
    _20171206_211903.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,259
sizin bıraktığınız gibi kalıyor mu düzeliyor mu geri kuyruk zaten oynar skntı yok gibi ya ds düşecektir yenisi gelecektir ondan öyledir ki zaten skntı varsa kuş kendisi halleder siz dokunmayın derim kırıksa veya düşecekse kendileri atıyorlar

Ben nasıl birakiyorsam yine düzeltiyor ben kaldırıyorum kuşun kuyruğu aşağı iniyor bı ara düzeltti yine böyle insalah bisiyi yoktur bu arada cinsiyeti nedir

Peki çok teşekkür ederim yok fazla rahatsız etmiyor um korkmasin diye biraz kendisi uysal sanırım o yüzden bı kaç sefer dkundum insalh hep sağlıklı yasar

Yalnız kafeste değilde ...dışarda bı yerde sokulma ihtiyacı duyuyor kucuklugundenmi kaynaklanıyor yoksa biseyim var gündüz de genelde uyuyor
@Şakircan Şenşakrak
@Elif Akyüz
@ömerve
Kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizi

Ekli dosyalar

• IMG_20171207_111107.jpg
    IMG_20171207_111107.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 1,150
Son düzenleme:
Söyle soylim odada klima var ve hemen hemen sabah akşam açık sadece gece açık değil usuyormu bilmiyorum ama ben kafese elimi koyduğumda hep kaçmıyor elime alıyorum kucağıma koyuyorum bı yerlere sokulmak istiyor sonra ben kafese geri koyduğumda tekrar uyuyor yemek yiyor su istigini görmedim yani hep öylece duruyor bazen de temizleniyor ama sadece bu kadar biz kuşu alirkende 2 tanelerdi öteki kuş gezinirken benim kuşum tunekte duruyor du yani alirkende öyleydi :( yavrudur diye bisi demedim ama üzülüyor um

acaba klimanın oluşturduğu hava akımından mı rahatsız oluyor? rüzgarı çarpıyor olabilir. bakın bu tehlikeli işte.

Haklısınız onuda düşündüm de klima karşıya havayı veriyorsa ben tam altına yani aşağısına koydum kafesi oda bir neden olabilir ama bence başka bisi de olabilir ve ne olduğunu bilemiyorum:(

Maşaallah güzel bir erkek yavru kuşunuz var ve kuyruğunda herhangi bir sıkıntı yok

Tesekkur ederim hersey içinde çok saolun sizi rahatsız ettim hakkinizi helal edin

Geri