Karadeniz Pet

Yavru Kuşumun Problemi?

Burak01

Yeni Üye
Merhaba Dostlarım. 4 Yumurtadan 1 yavru çıkmıştı. Annesi gayet sağlıklı bir şekilde büyütüyor ve şuanda 25 günlük. Son 2 gündür yavru bas bas bağırıyor hiç susmuyor. Annesi karnını da doyuruyor aç değil. Elime alıyorum etrafa bakıyor üstüme çıkıyor benimle oynuyor fakat yuvaya koyunca tekrardan bağırmaya başlıyor. Acaba yuvada tek olmasından mı kaynaklanıyor veya genel bir problem midir ? Yuva mı küçük anlamadım tam olarak. Resimler aşağıdaki gibidir. Cinsiyeti hakkında tahminde bulunan olursa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

r3J0lP.jpg

7qyB0l.jpg

P0O7L8.jpg

Masalllah cok sevimli kerata anne doyuruyorsa disari ciktikca disarda kalmak istiyordur anne baba aliskin mi size disardayken besliyorlar mi cinsiyet icin erken degisir burun deliklerinin ici beyazsa disi derler bir bakin nasil

Masalllah cok sevimli kerata anne doyuruyorsa disari ciktikca disarda kalmak istiyordur anne baba aliskin mi size disardayken besliyorlar mi cinsiyet icin erken degisir burun deliklerinin ici beyazsa disi derler bir bakin nasil
Malesef anne baba çok yabani. Ben varken asla beslemezler. Ben yokken besliyorlar. Ürkekler baya. Bu yavruyu kendim eğitmek istiyorum eğer erkekse. İçi beyaz gibi sanki. Rengi de çok güzel oldu gariptir. Anne baba mavi turkuaz. Bu beyaz tonlarında oldu :)

Malesef anne baba çok yabani. Ben varken asla beslemezler. Ben yokken besliyorlar. Ürkekler baya. Bu yavruyu kendim eğitmek istiyorum eğer erkekse. İçi beyaz gibi sanki. Rengi de çok güzel oldu gariptir. Anne baba mavi turkuaz. Bu beyaz tonlarında oldu :)
Disisede egitirsiniz guzel belli zeki olacak kerata

Disari cikmaya alistigi zaman hep cikmak ister biraz daha zamani var idare etsin anne babaya ihtiyaci var simdilik

Disisede egitirsiniz guzel belli zeki olacak kerata
Valla hayatımda aldığım ilk yavru. Çok emek verdi annesi babası ve bende öyle. Gözüm gibi bakacağım buna. Bu arada bu resimler 25 günlükken çekilmişti. şuan 28 günlük daha da büyüdü.3-4 gün sonra yeme düşer. Yeme düşme konusunda tecrübem yok ne yapmam gerekir bilgi verebilir misiniz ? Annesi mi atacak yuvadan yoksa ben mi alacağım ayrı kafese ?
X0EZP0.jpg

brLPBG.jpg

Valla hayatımda aldığım ilk yavru. Çok emek verdi annesi babası ve bende öyle. Gözüm gibi bakacağım buna. Bu arada bu resimler 25 günlükken çekilmişti. şuan 28 günlük daha da büyüdü.3-4 gün sonra yeme düşer. Yeme düşme konusunda tecrübem yok ne yapmam gerekir bilgi verebilir misiniz ? Annesi mi atacak yuvadan yoksa ben mi alacağım ayrı kafese ?
X0EZP0.jpg

brLPBG.jpg
O iner kafese yem kusar babasi babasindan gorerek yem kirmayi ogrenir daldari koyabilirsiniz yuvaliga kafes tabanina bir kap icerisinde aspur koyun gorsun baba yedikce o da taklit ederek ogrenicek

Geri