Karadeniz Pet

yavru muhabbet kuşum su içsin diye koyduğum kapta banyo oldu oldu bişi olurmu nasıl kuruturum

Ben burak enes

Yeni Üye
muhabbet kuşumun kafesin temizlerken Bi kana koydum kaba su ile yem koydum suda banyo olmuş nası kurutucam

muhabbet kuşumun kafesin temizlerken Bi kana koydum kaba su ile yem koydum suda banyo olmuş nası kurutucam
7 saat önce atmışsın yani kurumuştur herhalde. Kuşların banyo yaptıktan sonra bir saç kurutma makinesi ile yaklaşık bir metre uzaktan orta ayarda ısıtabilirsiniz. Şahsen yazları sıcak havalarda gerek yok. Kışları da yıkamanızı tavsiye etmem.

7 saat önce atmışsın yani kurumuştur herhalde. Kuşların banyo yaptıktan sonra bir saç kurutma makinesi ile yaklaşık bir metre uzaktan orta ayarda ısıtabilirsiniz. Şahsen yazları sıcak havalarda gerek yok. Kışları da yıkamanızı tavsiye etmem.
teşekkürler öncelikle daha yavru 32-33 günlük eve geleli 3 gün oldu baya alışdı bana kafesi temizlerken ıslandı bende korktum haliyle ama kalörideri açtım kafesinde yanına koydum bide örtü örttüm 1 saate kurumuş

Kurutma makinasıyla kuş kurutulmaz. Ceyran etkisi yapar. Kuş kendi kendine kurur. Yanlıs bilgi vermeyelim lütfen

Kurutma makinesi ile kurutma işlemi yapılır ise kuş çok ağır etkilenir hocam..

Geri