Karadeniz Pet

yavru muhabbet kusu ne yapmalıyım?

alimeroglu4737r

Yeni Üye
5 aylık yavru bir muhabbet kusum var ele falan geliyor kendini sevdiriyor nesesi falan Masallah super bebekler gibi bakılıyor fakat son 1 aydır yem yerken ve uçarken hırıltı gibimi desem ciyaklama gibimi gicirti gibimi bir ses çıkarıyor bazen kesiliyor bazen tekrar oluyor.Zorlanma gibi bir hırıltı gaga taşı yiyincede hapsırıyor.Yem yemesi nesesi gayet iyi fakat bu sesler bana normal gelmedi bide aksam uyurken odama aldim karanlikta sesini dinledim burun tikali olur pıt diye acilma sesi gelir ya her nefeste öyle cok az duyulan bir ses cikariyordu bu ses normal mi ne sorunu var sizce?

5 aylık yavru bir muhabbet kusum var ele falan geliyor kendini sevdiriyor nesesi falan Masallah super bebekler gibi bakılıyor fakat son 1 aydır yem yerken ve uçarken hırıltı gibimi desem ciyaklama gibimi gicirti gibimi bir ses çıkarıyor bazen kesiliyor bazen tekrar oluyor.Zorlanma gibi bir hırıltı gaga taşı yiyincede hapsırıyor.Yem yemesi nesesi gayet iyi fakat bu sesler bana normal gelmedi bide aksam uyurken odama aldim karanlikta sesini dinledim burun tikali olur pıt diye acilma sesi gelir ya her nefeste öyle cok az duyulan bir ses cikariyordu bu ses normal mi ne sorunu var sizce?
Solunum yollarıyla alakalı birşey var gibi duruyor anlattıklarınızdan. Buradan arkadaşların tavsiyesi üzerine http://papaganokulu.org/bitkisel.html yardım alıyorum ben. Zeytin yaprağı: Zeytin yaprağı, kuşunuzun solunum problemi varsa çok faydalı olur. Bakteri öldürücüdür, bir çok enfeksiyonu temizler. Ayrıca tüy problemlerine de çok faydası vardır. Ayrıca yaşam enerjisi verir. Gözüme ilk çarpan tavsiye edeceklerim arasında

Bulunduğu odada sigara içmemeye özen gösterin, ev kombiyle ısınıyorsa havadaki nem oranını düşürür odayı bolca havalandırın

Geri